Ін`єкційні курси для медиків та косметологів

Ін'єкційні кури для косметологів в Івано-франківську

Курси підвищення кваліфікації та перекваліфікування лікарів та спеціалісів із медичною освітою. Деталі навчальної програми та опис.Обличчя - символізує навчання по напрямках: курси мезотерапії, курси ботоксу, курси контурної пластики

 Реально - практичні курси для медиків та косметологів в Івано-франківську. Курси мезотерапії, навчання по ботоксу, навчання встановлювати 3-Д мезониті, курси контурної пластики! 95% практики, гарантована постановка руки! Відпрацювання практично на моделях! Гарантія якісних знань та навиків! SAVANNA PRO - навчаємо - чемпіонів!

ЦІНИ НА КУРСИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ КОСМЕТОЛОГІВ

Назва навчального курсу
Ціна курсу
Тривалість
1. Курс "МЕЗОТЕРАПІЯ"
2500 грн 1-2 дні
2. Курс "БОТОКС"
2500 грн 1-2 дні
3. Курс "КОНТУРНА ПЛАСТИКА"
2500 грн 1-2 дні
4. Курс "ТРЕДЛІФТИНГ3D-lifting" (мезониті)
3000 грн 1-2 дні

5 причин пройти навчання по мезотерапії, контурній пластиці, курси ботоксу чи 3Д-ліфтингу в SAVANNA PRO

1. Індивідуальна - навчальна програма! (Всі навчальні програми складені індивідуально по авторській, запатентованій методиці із врахуванням 7-ми річного досвіду роботи та практичного навчання більше 350 студенів - медиків!)

2. Практичне відпрацювання! (Кожен із зазначених в навчальному плані пунктів (в залежності від навчального пакету), кожен із студентів проходить практично відпрацьовуючи на моделях.)

3. Диплом що є дійсним в країнах ЄС та Америці! (Дипломи що видає навчальний центр SAVANNA PRO, дають можливість офіційно працевлаштовуватись закордоном!)

4. Величезне портфоліо навчального процесу та відгуки (письмові та відео) задоволених та вдячних студентів;)! Ми гарантуємо Вам якісні знання та навики!

5. Великий, зручний навчальний центр що розташований в центрі міста!

Телефонуйте та записуйтесь прямо зараз! 066 650 50 02

Ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання стосовно будь-яких ін`єкційних курсів!

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську