Курси контурної пластики в Івано-Франківську. Детальний опис навчання - контурна пласитка.

Курси контурної пластики в Івано-Франківську

Контурна пласика - курси збільшення губ - навчання в навчальному центрі SAVANNA PRO в Івано-франківськуКурси контурної пластики тривають 1-2 дні

Вартість навчання по контурній пластиці: 2500грн

Навчання по контурній пластиці (курси збільшенні губ - корегування контуру губ, моделювання скул, заповнення філерами глибоких зморщок, носогубка)! Курс "Контурна пласитка" включає в себе 90% практичне відпрацювання філерами по кожній ділянці і 10% теоретична частини (анатомія, показання, протипоказання, дозвільна документація)!

Все Ваше навчання буде проходити із практичним відпрацюванням, наступних зон (ділянок) заповненням філерами: корекція - збільшення контура губ, збільшення об`єму губ, заповнення носогубної зморшки, заповнення глибоких вікових зморшок, моделювання скул - філером!

Навчання контурної пластики в т.ч. курси збільшення губ - як проходить?

Перша частина навчання - вступна, складається із теоретичного відпрацювання і закірплення найважливішого і самого необхідного матеріалу, якии Ви обов`язково повинні володіти перед тим як приступати до практичного відпрацювання. Посібники в яких будуть зазначені схеми та анатомічні ділянки із особливостями роботи по них. Курс контурної пласитки обов`язково включає - перелік та детальний опис всіх існуючих філерів - препаратів та огляд брендів, що їх випускають та продають, від найдешевших до найдорожчих. Ви зрозумієте, що є що із препаратів, та зможете правильно підбирати препарати, які найоптимальніше будуть підходити Вашим клієнтам, із врахуванням їх побажань. Практично відпрацюєте - проколите моделей на контурну пласитку по таких ділянках: контур губ, збільшення губ, скули, носогубка, глибокі зморшки!

На час практичного навчання ми гарантовано забеспечимо Вас моделями (якщо необхідно)!

Все навчання проводить скртифікований лікар дермато-косметолог із великим досвідом роботи та викладання (більше 10років).

Ви отримаєте унікальні знання та якісні відточені практикою навики по збільшенню губ, скул, заповненню глибоких зморшок, які відкриють перед Вами нові можливості в косметології та суттєво збільшать ваш дохід!

Пройшовши навчання по контурній пласитці, Ви отримаєте ряд документів, що дадуть Вам можливість бути юридично захищеними та впевнено і спокійно вести діяльність. Також Ви отримаєте інструкцію, як відкрити ПП чи як легально/законно працювати не реєструючись самостійнов податковій інспекції та органах місцевого самоврядування!

Оскільки, тенденія на збільшення губ все більше розростається, кожна 2 Ваша клієнтка що приходить на будь-яку процедуру до Вас, потенційно готова збільшити губи, відразу після проходження навчального курсу по контурній пластиці, Ви зможете запропонувати їм найоптимальніший препарат(філер) для досягнення бажаних результатів поставлених-задач. Це дасть Вам можливість суттєво збільшити Ваш дохід, вже відразу після навання!

Які питання та проблеми вирішує контурна пластика обличчя?!

Перелік питань, що вирішує контурна пластика досить великий, але є найголовніші та ті що найчастіше зустрічаються!

1. Тонкі губ. Найпопулярніша задача із якою до Вас будуть приходити клієнти - збільшення об`єму губ! І навіть ті у яких свої губи від природи великі, всеодно будуть хотіти ще більші (тому що зараз така тенденція яка буде набирати все більші оберти)!

2. Проблема із формою губ (асиметрія). Коли одна частина губи більша від іншої, або нижня губа суттєво відрізняється від верньої!

3. Проблема глибоких зморшок що розташовані від носа до кінчиків губ (носогубка). Більше вікова проблема, але інколи зустрічається і в молодих дівчат. Усунення цієї зморшки, кардинально омолоджує обличчя клієнтки!

4. Моделювання скул.

Чи потрібно мати медичну освіту щоб пройти курси контурної пластики та навчитись збільшувати губи і не лише?

Для можливості пройти курс контурної пластики бажано мати медичну освіту (лікар, медсестра, санітар, молодший медичний персонал). Навчання людей без медичноЇ освіти можливе, але є деякі ньюанси. Потрібно усвідомлювати, які ньюанси та особливості на Вас будуть чекати, якщо у Вас немає медичної освіти, але Ви навчитесь робити контурну пласитку.

Пройшовки навчання контурної пласитки, Ви будете вміти її робити, і будете робити її якісно, але працювати і робити клієнтам збільшення губ і т.д. в правовому полі Українського законодавства буде не можоливо. Отже навик, контурної пластики обличчя, стане Вам в нагоді, виключно для своїх рідних, або близьких.

Без медичної освіти Ви маєте повне право займатися будь-якою естетичною - класичною косметологією (чистки, пілінги, апаратна косметологія, масажі, маски...).

Попит на послугу контурної пластки, (збільшення губ, моделювання скул, заповнення глибоких зморшок) росте із кожним днем. Якщо раніше тільки просвічені і сміливі робили ці процедури то зараз, все більша кількість прекрасної половини людства готова і хоче відчути на собі, саме такого роду зміни! Процедура ця вискомаржинальна (дуже прибуткова)! Отже, якщо Ви маєте медичну освіту, або вчитесь на медика, однозначно - це дуже раціональна інвестиція, і грамотне рішення пройти навчання контурної плаинки і гарно збільшити Ваш дохід!

Якщо у Вас залишилися якісь запитання, або ж Ви хочете записатися на курси ботоксу в Івано-франківську - телефонуйте прямо зараз, ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання та допоможемо зареєструватися на курс!

щоб записатися перейдіть в розділ контакти навчального центру

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську