Курси манікюру в Івано-франківську - ціна

Курси манікюру в Івано-франківську - цінаКурси манікюру - начальний процес

 Курси підготовки майстра нігтьової естетики складаються із декількох навчальних пакетів. В залежності від потреб студента. Навчальний центр SAVANNA PRO не тільки навчає новачків з "0", але і пропонує навчальні програми для вже діючих майстрів, які хочуть підвищити свою професійну кваліфікацію! Нижче вказані ціни на навчання, якщо Вас цікавить навчання манікюру в м. Івано-франківську, телефонуйте саме зараз не відкладючи! 066 650 50 02 - ми із задоволенням дамо відповіді на всі Ваші запитання.

КУРСИ МАНІКЮРУ ЦІНА НА НАВЧАННЯ ПО НІГТЕВІЙ ЕСТЕТИЦІ

Назва навчального курсу
 Ціна курсу
Тривалість
1. Манікюр + покриття звичайним лаком + французький + ремонт нігтя на шовк.
1250 грн 1 тиждень
2. Покриття гель – лаком (Shellack) в один тон, френч,  елементи художнього розпису, котяче око, омбре, бархат.
650 грн  1 тиждень
3. Манікюр апаратний + Манікюр класичний+ Покриття гель – лаком (Shellack) в один тон, френч,  елементи художнього розпису, котяче око, омбре, бархат, дизайни. 3500 грн  1,5 тижні
4. Нарощування нігтів (одним кольором + френч + нарощування на тіпсу + нарощування на форму + акваріумний ефект)
1950 грн
 
2,5 тижні
5. Педикюр класичний із замочуванням 1600 грн  1 тиждень
6. Педикюр апаратний сухий   
1600 грн  1 тиждень
7. Педикюр апаратний-кислотний, -медичний із використанням німецької косметики SUDA

2250 грн

1 тиждень

8. Манікюр апаратний, манікюр-апаратно-кислотний, із використанням фрези та німецької косметики SUDA

1700 грн

1 тиждень

 

1. Навчальний курс "Манікюр + покриття звичайним лаком" - включає в себе всі базові чистки, в тому числі обрізний манікюру, основи з медичних знань, що стосується принципів роботи з руками та безпосередньо нігтевою пластиною. Детальне опрацювання техніки чистки, та покриття звичайним лаком в один тон та покриття звичайним лаком технікою френч + АКЦІЯ/ПОДАРУНОК! (елементи художнього розпису та оздоблення нігтів). Всі заняття проходять із 100% практичним відпраціюванням кожної із технік, майстер курсу,ставить Вам руку, невідходячи від Вас підказує та поправляє Вас, аж поки Ви самі не почнете правильно робити все самостійно!

2. Навчальний курс "Покриття нігтів гель – лаком (Shellack)" - включає в себе основи, та секрети покриття нігтів гель-лаком. Викладач розповідає та показує правильність техніки покриття нігтів гель-лаком. Також Ви отримаєте знання та пам`ятки, як правильно сушити гель-лак, як підібрати лампу для гель-лаку, яких інструкцій потрібно дотримуватися клієнту дома перших 24 години після процедури покриття гель-лаком, для того, щоб гель-лак тримався максимально довго. Як ремонтувати нігті, та багато іншого! + АКЦІЯ/ПОДАРУНОК! (елементи художнього розпису та дизайн і оздоблення нігтів). Навчитесь робити матові нігті, гляценві із дзеркальним ефектом, омбре на нігтевій пластині, та різного роду дизайн нігтів!

3. Навчальний курс "Нарощування нігтів (одним кольором + френч + нарощування на тіпсу + нарощування на форму + акваріумний ефект)" - включає в себе основи нарощування нігтів на форму та на тіпсу, нарощення одим кольором, нарощення на форму технікою "френч", нарощення на тіпси технікою "френч", оздоблення нігтів та розпис на нарощених нігтяг, корекцію гелевих нігтів. Основи, секрит, поради та правила яких потрібно дотримуватися для швидкого та правильного опанування тіхнікою нарощення нігтів. Викладач розповідає та показує правильність технік. Всі техніки учні курсу, самостійно практично відпрацьовують під наглядом та із допомогою майстра-викладача.

4. Навчальний курс "Педикюр класичний із замочуванням" - включає в себе основи класичного педикюру. Викладач розповідає та показує правильність техніки виконання класичного педикюур із детальним описом всіх необхідних інстументів та матеріалів. 100% відпрацювання техніки калсичного педикюру на моделях під наглядом майстра-викладача. Також Ви отримаєте знання та пам`ятки, як правильно робити педикюру, та секрети, поради по роботі із нігтевою пластиною та стопою.

5. Навчальний курс "Педикюр апаратний сухий" - включає в себе основи класичного педикюру та базові основи апаратного педикюру. Викладач розповідає та показує правильність техніки виконання апаратного педикюур із детальним описом всіх необхідних інстументів та матеріалів. 100% відпрацювання техніки апаратного педикюру на моделях під наглядом майстра-викладача.

6. Навчальний курс "Педикюр апаратний-кислотний, -медичний із використанням німецької косметики SUDA" - включає в себе основи класичного педикюру, основи апаратного педикюру, та основи медичного педикюру із використанням німецької кислоти та косметики. Викладач розповідає та показує правильність техніки виконання, дає детальний опис проблематики роботи зі стопою, та її вирішення вже за одну процедуру, ньюанси роботи із діабетичною стопою, робота із тріщинами, гіперкератозом стопи (натоптишами),  гіперкератозом латеральних валиків та ін. І відразу дає практичне вирішення-відпрацювання в процесі практичного навчання кожної із проблем. Вирішення вище перечислених проблем за допомогою апаратного педикюру із використанням косметики SUDA. 

 7. Курси "Манікюр апаратний" - навчальний курс що включає в себе апаратний манікюр та кислотний манікюр, так званий - манікюр без замочування, що робиться апаратом фрезою різними за формою насадками. - найближчим часом навчальний пакет буде доступним в м.Івано-франківськ!

Також Ви можете записатися на курси перукарів в Івано-франківську, або ж просто записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультація стосовно курсів!

Для більш детальною інформації зателефонуйте в навчальний центр SAVANNA PRO. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання, та підбиремо для Вас оптимальний курс навчання та зручний для Вас графік.

Деякі фото навчального процесу та робіт наших студентів під час навчання: курси манікюру та гель-лаку в Навчальному центрі SAVANNA PRO:

Фото навчального процесу курсів по манікюру. Манікюр із малюнком на нігтях у вигляді ківі.
Навчальний процес декорування нігтів каміцями - дизайн нігтів Навчання по декору нігтів камінчиками.
Руки та нігті із покриттям гель-лаком із елементами художнього розпису - робота студентки курсу по гель-лаку Курси манікюру - фото навчального процесу
Курси манікюру процес покриття нігтів гель-лаком в один колір - червоний Руки моделі із покриттям гель-лаком з елементами художнього розпису
Результат роботи студентки по манікюру - зроблена чистка і нігті покриті гель-лаком, технікою френч курси манікюру - дівчина студентка покриває нігті гель-лаком технікою френч

 

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську