Курси мезотерапії в Івано-Франківську. Детальний опис навчання мезотерапії.

Курси мезотерапії в Івано-Франківську

Курси мезотерапії тривають 2 дні.

Вартість навчання по мезотерапії: 2500грн

Все навчання включає максимум практики і мінімум теорії! Практичне відпрацювання кожної техніки на всіх ділянках!

Ви практично навчитесь та від працюєте наступні техніки проколювання мезотерапії: лінійнійна техніка, на-паж, папульна!

Курси мезотерапії - Як проходить навчання?

Ви отримаєте методичні посібники в яких буде зазначена схема ін'єкцій для різного типу шкіри та різних ділянок. Перелік та детальний опис всіх існуючих мезо препаратів та мезококтейлів. Практично пропрацюєте - проколите моделей на наступні ділянки: обличчя (орбітальну зона, чоло, легкі та глибокі зморшки), шия, зона декольте, тіло (руки, живіт, ноги, груди), паравертибрально (ліполітики повздовж хребту), волосиста частина голови!

Все навчання проводить скртифікований лікар дермато-косметолог із великим досвідом роботи та викладання (більше 10років).

Ви отримаєте унікальні знання та навики, які відкриють перед Вами нові можливості в косметології та суттєво збільшать ваша дохід!

Всі процедури мезотерапії (техніками - папульно та лінійно) на відео роблять учениці під наглядом викладача! Відео-фрагменти із навчання в навчальному центрі SAVANNA PRO!

Пройшовши навчання по мезотерапії, Ви отримаєте перелік документів, що юридично захистить Вас та Вашу діяльність. Також Ви отримаєте інструкцію, як відкрити ПП чи як легально/законно працювати не реєструючись в податковій інспекції та органах місцевого самоврядування!

Оскільки, кожен Ваш клієнт, що приходить на будь-яку процедуру до Вас, є потенційним клієнтом на мезотерапію, відразу після проходження навчального курсу по мезотерапії, Ви зможете запропонувати їм дійсно дієвий спосіб для вирішення їхніх конкретних проблем-задач. Це дасть Вам можливість суттєво збільшити Ваш дохід!

Які питання та проблеми вирішує мезотерапія?!

Величезний перелік, що вирішує мезотерапія, але є найголовніші та ті що найчастіше зустрічаються!

1. Проблема випадання волосся у жінок та чоловіків. Стимуляція росту волосся, відновлення активного росту волосини, стимуляція росту нового волосся (спочатку курсу пушокового, далі вже міцного, нового та здорового)!

2. Проблема із шкірою обличчя пост акне (рубці). Наслідок курсу мезотерапії - розсмоктування рубців, якісний торгур та тонус шкіри! Біоревіталізація - зволоження шкіри обличчя, з використнням гіалуронового коктейля - одна із процедур мезотерапії!

3. Проблемний лишній жировий об'єм в ділянках на животі, сідницях, стегнах, руках! Результат курсу мезотерапії - зменшення жирового прошарку в бажаних ділянках!

Чи потрібно мати медичну освіту щоб пройти курси мезотерапії?

Для проходження курсу по мезотерапії бажано мати медичну освіту (лікар, медсестра, санітар, молодший медичний персонал). Навчання людей без медичноЇ освіти можливе, але є деякі ньюанси. Оскільки навчитися робити мезотерапію без медичної освіти можливо, потрібно розуміти, які ньюанси на Вас будуть чекати, якщо у Вас немає медичною освіти.

Пройшовки навчання мезотерапії, Ви будете вміти її робити, і будете робити її якісно, але працювати і робити клієнтам мезотерапію в правовому полі Українського законодавства буде не можоливо. Отже навик мезотерапії стане Вам в нагоді, виключно для своїх рідних, або близьких.

Без медичної освіти Ви маєте повне право займатися будь-якою естетичною - класичною косметологією (чистки, пілінги, апаратна косметологія, масажі, маски...).

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську