Курси нарощення вій в Івано-франківську

Ви навчитесь нарощувати вії,
класичним та об`ємним видами нарощення 2D та 3D,
вже через 1.5 тижні, завдяки 95% практичному розширеному навчальному курсу!

курс нарощування вій відбувається в групі по 2 чоловіккурс нарощування вій включає 5 ефектів, які Ви навчитесь робитиВи зможете нарощувати вії в 95 країнах світу, які приймають наш диплом

 

Курси нарощення вій - навчальна програма, або що Ви отримаєте обравши навчальні курси в SAVANNA PRO?

Курс містить в собі теоретичну частину (5% від загальної програми). На теоретичній частині курсу Вам розкажуть всі основи знань, які Вам будуть потрібні для повноцінної роботи. На початку занять Вам видадуть авторський, запатентований методичний посібник по нарощенню вій, так звані підказки, до яких Ви зможете звернутися в процесі роботи, якщо щось забудете!Курси нарощення вій - техніки нарощення вій класична та об'ємна

Ви отримаєте відповіді на такі питання щодо курсу нарощення вій:

1. Що таке вії для нарощення, та які вії існують? Які вії для нарощення існують в різних цінових категоріях, та які найкраще обрати по відповідності ціна-якість?

2. Які є види ефектів нарощених вій, крім класичного, лялькового та лисичого? Як правильно підбирати ефект вій під різні типи обличчя?

3. Які інструменти краще для якого нарощення? Як вибирати інструмент, щоб він був не дорогий, але якісний?

4. Які можуть бути алергічні та різного роду побічні реакції під час нарощення вій? Як нарощувати вії клієнтам в яких є алергія?

5. Як правильно - швидко нарощувати, щоб витрачати мінімум часу і не втрачати якість?

6. Як правильно доглядати за віями в домашніх умовах, щоб вони максимально довго прослужили?

Практична частина навчання - це 95% від усього навчального процесу! Ви будете нарощувати класичним та об`ємним методом нарощення.

Класичне нарощення - коли до однієї натуральної (рідної) війки нарощується на клей одна штучна. Класичний метод нарощення є базовим та основним в професії нарощення.

Об`ємне нарощення - коли робиться пучок із 2-х, 3-х, чи більше вій та нарощується пучками, до кожної натуральної (рідної) війки нарощується пучок із вій. Таке нарощення називається 2D, 3D, 4D, 5D, 6D. Кількість цифр біля букви D означає скільки вій в одному пучку.

Після курсу нарощення вій Ви будете вміти нарощувати класичним методом та опануєте вміння об`ємного нарощення 2D, 3D!

Як проходить навчальний процес?

  Викладач постійно знаходиться біля Вас, контролюючи і якщо потрібно допомагаючи Вам в процесі навчання! На першому занятті Вам покажуть та розкажуть всі деталі та нюанси, які потрібно знати для правильного нарощення, Ви практично відпрацюєте кожен із елементів нарощення на тренувальному обладнанні (правильно знімати війку з палетки, правильно вмочати війку в клей, правильно наклеювати війку).
  Вам видадуть методичний посібник, та матеріали з інструментами, для практичного відпрацювання нарощення вій. Всі заняття практичні.
  Частково теоретичне заняття тільки перше, всі наступні на 100% практичні - не обмежені по тривалості (ви відпрацьовуєте модель, два ока від початку і до кінця, під наглядом та контролем викладача! Матеріали та інструменти надає навчальний центр, за них додатково доплачувати не потрібно. Моделями для практичного відпрацювання, також забезпечує навчальний центр!

Що Ви отримаєте після проходження курсу по нарощенню вій?

курси нарощення вій

1. Якісні знання та навички! (Гарантія постановки руки! Повністю практичне відпрацювання).

пробірка із секретами нарощення вій2. Ексклюзивні знання, та багаторічний досвід викладачів-майстрів (вижимки), секрети, поради!

курси нарощення вій - диплом3. Диплом українською та англійською мовами. Пластиковий диплом із захисними голограмами та печаткою навчального центру. Диплом, який визнають в країнах ЄС та Америці!гроші що оплачують за нарощення вій

4. Високооплачувану професію, на яку уже сформований шалений попит, який росте кожного дня в Україні та Світі.

Ціна на курси нарощення вій!

1. Ціна курсу нарощення вій "Базовий": 2550грн (вартість матеріалів, інструментів врахована в суму)

Тривалість: 1,5 тижня

Курс включає: класичне нарощення + об`ємне нарощення вій- в ПОДАРУНОК (АКЦІЯ!)

Записатися на курси нарощення вій можна прямо зараз! 066 650 50 02

 

2. Ціна курсу для вій "Біозавивка вій": 1000грн (вартість матеріалів, інструментів врахована в суму)

Тривалість: 2 заняття

Курс включає: навчання по біозавивці вій

 

3. Ціна курсу об'ємного нарощення вій "Підвищення кваліфікації": 1500грн (вартість матеріалів, інструментів врахована в суму)

Тривалість: 2 практичних дні

Курс включає: об`ємне нарощення вій (2D, 3D, 4D, 5D, 6D)

Деякі фото навчального процесу та робіт наших студентів під час навчального курсу нарощення вій в Навчальному центрі SAVANNA PRO:

   
   
   

 

 

Якщо у Вас залишилися якісь запитання телефонуйте прямо зараз! 066 650 50 02

Записатися на курси нарощення вій можна відвідавши наш навчальний центр! Більш детальна контактна інформація та карта розташування навчального центру в розділі "Контакти".

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську