Курси перманентного татуажу

Курси перманентного татуажу, навчання татуажу в Івано-франківську

курси перманентного макіяжу - навчання татуажуДля проходження курсу перманентного татуажу в м. Івано-Франківськ, необхідно попередньо зареєструватися, відвідавши наш навчальний центр. Для більш детальної інформації телефонуйте або приходьте: 066 650 50 02

Ціни на курси перманентного татуажу в навчальному центрі SAVANNA PRO

Індивідуальне навчання татуажу із гнучким графіком, що підлаштовується під студента!

ЦІНИ НА НАВЧАЛЬНІ КУРСИ МАЙСТРА ПЕРМАНЕНТНОГО ТАТУАЖУ

Назва навчального курсу
Ціна курсу
Тривалість
1. Комплекс "Базовий татуаж - класика" (брови - класика + стрілки + губи - контур/розтушування).
8500 грн 1дн(теорія)+6дн(практика)
2. Татуаж брів - пудрове напилення (контур + розтушування).
3500 грн 1дн(теорія)+2дн(практика)
3. Татуаж брів - класика.
2500 грн 1дн(теорія)+2дн(практика)
4. Татуаж брів - волосковий 6Д / мікроблейдинг.
3000 грн 1дн(теорія)+2дн(практика)
5. Татуаж брів - класика + волоски (контур + розтушування + волоски).
5500 грн 1дн(теорія)+4дн(практика)
6. Татуаж повік (стрілки) - база
3000 грн 1дн(теорія)+2дн(практика)
7. Татуаж між війковий (між війковий контур).
2500 грн

1дн(теорія)+1дн(практика)

8. Татуаж губ (контур + розтушування). 3000 грн

1дн(теорія)+2дн(практика)

9. Комплекс «Видалення татуажу»- розширений" (Видалення перманентного татуажу будь-якого терміну давності (брови, губи, стрілки).


5000 грн


1дн(теорія)+4дн(практика)

10. Комплекс "Татуаж - розширений" (брови - контур-розтушовка + брови волосковий ефект 6D + стрілки + губи - контур/розтушовка) + між війковий татуаж в ПОДАРУНОК!


14500 грн


3,5 тиждень

Можливе індивідуальне складання навчальної програми, що відповідно допоможе Вам підкоректувати навчальний графік відвідування курсів так, як Вам буде зручніше. Навчання татуажу може бути в прискореному темпі, а може навпаки тривати довше в залежності від Ваших побажань, щодо інтенсивності та частоти занять!

Відео про курси перманентного макіяжу в Івано-франківську в навчальному центрі "SAVANNA PRO"!

 

Перманентний татуаж брів може бути двох видів - класичний, коли робиться контур і розтушовка, а також є волосковий татуаж брів, він може робитися як машинкою так і маніпулою із спайкою із голок.

Техніки абсолютно різні. Татуаж брів "волосковий або 6D із розтушовкою" (може виконуватися як технікою пудрового напилення так і маніполою для мікроблейдингу) дорожче коштує, як послуга в салонах краси, і більша кількість молодих клієнточок надають перевагу саме такому татуажу брів, оскільки брови зроблені цим методом виглядають природніше і їх майже не відрізнити від натуральних (в повсякденному житті).

Послуга татуажу дорого коштує та високо цінується, як в Україні, так і за її межами! Послуга набирає все більшої популярності у світі. Татуювання та перманентний макіяж вважаються одними із найдорожчих послуг у сфері краси. Досвідчені майстри із великим портфоліо та досвідом роботи, беруть за послугу ціну, що вимірюється сотнями доларів. Стабільно висока ціна на такий вид послуги зумовлена тим, що кількість майстрів, які можуть зробити татуаж досить маленька.

Чи потрібно мати художню, або медичну освіту, щоб працювати майстром - перманентного макіяжу?

Велика частина майстрів татуажу мають художню освіту! Але є певна категорія майстрів, що абсолютно не мають відношення до художників та художнього мистецтва, і це їм не заважає працювати майстрами перманентного макіяжу та робити шедеври, заробляючи гарні кошти, при цьому займаючись улюбленою справою! Отже, наявність медичної, або художньої освіти, щоб пройти навчання не є обов`язковим!

Що потрібно знати про навчання у навчальному центрі SAVANNA PRO?

1. Вас навчатимуть сертифіковані викладачі із багаторічним досвідом роботи у сфері перманентного макіяжу, котрі є абсолютними практиками!

2. Вся продукція, що використовується в роботі при навчання, має сертифікацію (обладнання, голки, пігменти, анестетики та ін.)!

3. Навчання на 95% складається із практики! Ви самостійно під наглядом викладача відпрацьовуватимете кожну із технік на моделях.

4. Після закінчення навчання Ви отримаєте пластиковий документ, що підтверджуватиме Вашу компетенцію, двома мовами (укр., англ.) Документ, який приймають країни Євро-зони та США!

5. Моделей для практичного відпрацювання, на курсі татуажу, допомагає знайти навчальний центр!

Телефонуйте, прямо зараз, якщо у Вас залишалися якісь запитання стосовно навчання! 066 650 50 02

Фото процесу навчання та деякі із робіт наших студентів під час навчальних курсів тутажу брів, навчання татуажу губ та повік в Навчальному центрі SAVANNA PRO:

навчальний процес татуажу брів класика - контур із роштушовкою робота учениці на курсі татуажу волоскового 6Д
брови татуаж волосковий робота виконана на курсі курси татуажу брів волосковий - робота учениці

Підвищення кваліфікації

Щороку кількість жінок котрі вирішують зробити перманентний макіяж брів, губ, або повік, стрімко збільшується. Тому салонам краси не вистачає працівників, а попит починає перевищувати пропозицію. Діючі майстри ПМ салонів краси та студій татуажу обирають навчання та курси, що дозволяють їм підвищити свою кваліфікацію. Завдяки таким тренінгам майстер може застосовувати нові методи та техніки, а клієнти отримують більш високу якість послуг та їх різноманітність.

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську