Навчання косметолога

Навчання косметолога в Івано-франківську

Навчання косметолога - навчальний процес - розгорнута прогарамаБазовий курс навчання на косметолога включає наступні курси на яких Ви отримаєте знання та уміння необхідні для повноцінної роботи:

 • Анатомія і гістологія шкіри. Фізіологія та біохімія шкіри. Клінічна дерматологія. Захворювання шкіри. Аромотерапія. Психологія спілкування із клієнтом.
 • - Очищення шкіри (скрабування, гомажі, УЗ-пілінги, брашинг, тонізація шкіри)
 • - Пілінги (всі види пілінігів - поверхневі, -серединні, -глибинні)
 • - Косметичні маски (всі види: листові, гелеві, гіпсові)
 • - Косметичні масажі (класичний, по-Жоке, лімфодренажний. пластичний, проти віковий)
 • - Апаратна косметологія: Ультра-звуковий скрабер, дарсонваль, мікротоки, брашинг, озонотерапія, чарівні рукавички, світлотерапія, дермабразія, термо-кріо
 • - Чистки обличчя/спини/шиї/ декольте (мануальна - ручна, ультразвукова, вакуумна)
 • - Салонні догляди, домашні догляди (за обличчям, шиєю, зоною декольте)
 • - Догляди за проблемною шкірою (акне в активній фазі, пост акне, підлітковий
 • - Догляди за жирною/ віковою/ пігментованою/ куперозною шкірою!
 • - СПА процедури (обгортання + скрабування всього тіла)
 • - Корекції та фарбування брів фарбою та хною + салонне пофарбування вій фарбою та хною
 • - Депіляції теплим, гарячим, касетним восками та ШУГАРИНГ в ПОДАРУНОК.

І це все Ви проходите не теоретично, записавши в зошит, як що робиться, а насамперед ПРАКТИЧНО, ВІДПРАЦЬОВУЮЧИ КОЖНУ ІЗ ВИЩЕ ЗАЗНАЧЕНИХ ТЕМ ТА ТЕХНІК! І після закінчення навчання на косметолога в навчальному центрі SAVANNA PRO - Ви гарантовано БУДЕТЕ ВМІТИ, якісно робити все те що зазначено в програмі.  Отримаєте диплом, який приймають країни ЄС та Америка!


Навчання косметолога ціна: 11 500грн (ціна акційна) + навчання Шугарингу в ПОДАРУНОК! 

Тривалість навчання: 2,5 місяці

Навчання на косметолога, що Ви отримаєте після закінчення курсу:

 1. Диплом що підтверджує Ваше успішне проходження курсу - пластиковий А5.
 2. Диплом українісьою та англійською мовами - пластиковий А4 (приймають закордоном, із яким Ви зможете офіційно працювати в країнах ЄС, Канаді, Америці та Англії).
 3. Рекомендаційний лист та направлення на роботу.
 4. Якісні знання та навички, на які завжди буде попит!
 5. Можливість офіційно працювати закордоном із нашим дипломом!

Є профільні ін`єкційні курси для медиків, або для тих хто має/здобуває медичну освіту!

Курси мезотерапії - 2500грн / 1-2дні (Детальна інформація про курси мезотерапії "тут" )

Курси контурної пластики - 2500грн / 1-2 дні (Курси контурної пластики - детальна інформація про курси збільшення губ "тут")

Курси 3D Lifting (3Д мезониті) - 3000грн / 1-2дні (Детальний опис навчання по мезонитях 3д ліфтингу "тут")

Курси ботоксу - 2500грн / 1-2дні (Детальний опис навчального курсу по ботоксу "тут")

Навчання проводиться практично - на моделях, із опрацюванням кожної із технік детально! Твердо ставимо руку! Після закінчення курсу Ви будете впевнено та якісно надавати послугу своїм клієнтам!

 Курси косметолога - ОБЕРЕЖНО ДЕШЕВА ЦІНА!

Останнім часом збільшилась кількість студентів, які вже десь вчилися і так і не навчилися, прийшли до нас на навчання - довчання із розпачем і образою на горе-вчителів, що так багато обіцяли за такою дешевою ціною і так мало навчили! І нам шкода таких студентів, що в результаті платять більше, оскільки і там повчились і до нас вчитися прийшли. Але на їхнє щастя, навчання в SAVANNA PRO - дійсно якісне і дійсно практичне! Отже, робіть висновки. А відгуки таких студентів і не лише, Ви можете почитати та подивитися в розділі "Відгуки - Навчання косметолога".

Остерігайтеся дешевих цін на навчання, або навчання індивідуально десь у когось на роботі, або дома! Оскільки велика кількість студентів, або самоучок, тільки опанувавши основи, пропонують свої послуги по навчанню на косметолога. Остерігайтесь таких пропозицій, оскільки якість таких знань та навиків дуже сумнівна, м'яко кажучи!

Також остерігайтесь навчальних центрів в яких Вас обіцяють навчати дуже довго більше ніж 3 місяці, оскільки таке тривале навчання може означати декілька речей: 1. З Вас будуть протягом усього періоду навчання тягнути гроші рівними платежами за навчання... 2. Більша частина навчання, якщо майже не все у Вас буде теоретичне. Будете писати, писати і ще раз писати!

Деякі фото наших студентів - косметологів під час навчального курси косметології в Навчальному центрі SAVANNA PRO:

Навчання косметолога - фото навчального процесу. Студенка виконує відпацювання процедури мікротоковго масажу Курси косметолога - фото навчання. Стунтка курсу наносить альгінатну маску.
Навчання на косметолога. Фото навчання - нанесення парафінової маски. Курси косметолога - навчання класичному масажу обличчя.
Навчання косметолога. Фото із навчання косметологів, класичного масажу обличчя. Навчання косметологів. Фото навчання мікротокового масажу обличчя.
Навчання косметолога. Фото навчання мікродермабразії обличчя. Курси косметологів. Навчання мікрструменевого масажу обличчя - фото із навчання.
Навчання косметологів. Фото із навчального курсу мезотерапія. Введення мезококтейлю лінійною технікою мікропапул по обличчю. Навчання косметологів. Фото із навчального курсу Ботокс. Введення косметологом ботулотоксину в зону гусячих лапок.

У НАВЧАННІ - ГОЛОВНЕ це ПРАКТИКА! Тільки практично опрацьовуючи теми Ви дійсно навчитесь і будете якісно робити всі процедури!

Телефонуйте для більш детальної консультації з питань навчання на косметолога і м.Івано-франківськ - 066 650 50 02!

Або ж ЗАПИСУЙТЕСЬ НА КУРСИ КОСМЕТОЛОГА ПРЯМО ЗАРАЗ!

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську