Новини про курси краси

Новини про курси краси із індустрії моди та стилю

Курси та карантин осінь 2020 в м.Івано-Франківську

- Карантин та COVID-19 увірвався в наше життя несподівано. Місцева влада Івано-Франківську час від часу вводить обмежувальні заходи та призупиняє роботу різних закладів. У список закладів котрим заборонено надавати послуги клієнтам потрапила й сфера навчальних курсів. Що із графіком, коштами та форматом навчання може запропонувати навчальний центр SAVANNA PRO в умовах коронавірусу? Кошти оплачені за курс не пропадають. Навчання в офлайн режимі відновлюються відразу, як тільки влада знімає обмеження. Під час карантину викладачі проводять онлайн трансляції та дають домашні завдання. Навчальний графік в умовах карантину корегується в залежності від епідеміологічної ситуації в місті.

В Німеччині вже 3 наших випускників по косметології
Цих вихідних провели навчання для чудової студентки, котра працює асистентом стоматолога в Німеччині. Приїздила Вона на 2 дні. За цей період пройшла навчання ін’єкційних курсів: мезотерапії, контурної пластики та ботоксу. В неї була медична освіта, отже тепер ще на одного ін’єкційного косметолога більше в Європі.

Новий 2019 рік приніс для Вас ряд позитивних змін та зрушень у сфері працевлаштування в Німеччині:

- Вже кінець минулого року широко став набувати популярності тренд на так звану "натуральну красу". Що це може означати для майстрів індустрії краси та тих хто має роздуми стосовно навчання на бюті майстра? Насамперед "натуральна краса" це лише назва, а для Вас це може означати лише те, що найближчий рік більшість Ваших (потенційних) клієнтів будуть просити Вас робити все із акцентом на натуральність. Якщо нарощенні вії то приближені до натуральних, якщо збільшення губ то в розумних межах. Означає одне - клієнток які будуть хотіти на своєму обличчі бачити якийсь "Лас-Вегас" буде значно менше...

Новий курс підвищення кваліфікації для майстрів нігтьового сервісу по Падології та проблематиці:

- Починаючи з жовтня 2018р, в навчальному центрі SAVANNA PRO зявився додатковий розширений курс по проблематиці та падології. Курс ділиться блоками на: 1. Основи падології (гіперкератоз, мозолі, бородавки, тріщини, діабетична стопа) на якому не лише детально в теорії розберається кожна із проблем але і на практиці відпрацьовуються особливості та нюанси роботи із ними. 2.Протезування нігтів (лікування пустот та грибка). 3. Врослий ніготь (1.0. встановлення скоби CombiPed 1.1. встановлення скоби фрейзера та ін.саморобних із сталі 1.2. Встановлення титанової нитки). Все навчання проводиться на сертифікованій Німецькій та Ізраїльскій косметиці. Детальнішу інформацію Ви можете отримати за телефоном: 0666505002

Новинка для майстрів індустрії караси:

- В Києві з 28 по 30 березня пройшла виставка краси BEAUTY EXPO 2018. На виставці було представлено секторами: нігтеву естетику, косметологію, перукарство, професійний Make-up. Виствка була цікавою, але не такою масштабною як традиційно буває виставка InterCharm. Такого роду виставки дуже корисні як для досвідчених майстрів так і для студентів - випускників, які щойно закінчили курси і тільки починають вникати в сферу краси...

 Новинка для перукарів - самі свіжі тренди у фарбуваннях волосся (весни - літа 2018р):

- В основу тренду лягла велика кількість відтінків у фарбуванні, а також те що балаяж перетворився в омбре. Традиційна техніка фарбування балаяж тепер зєднається із омбре від низу до верху волосся матиме велику кількість прядок в різних тонах. Нещодавно одна із зірок голівуду опублікувала знімок, на котрому зображена не блондинка із відросшим корінням, а навпаки. Її корені були світлими, а кінці темними, по всій довжини прямдками були чітко виразно видно різні тони фарбування. В навчальному центрі SAVANNA PRO - в курс перукарів "Базовий" входить навчання з фарбувань - колорувань, в тому числі і омбре із балаяжем! Будьте в тренді!

Новина про першу групу лікарів (GP) із Англії, м.Нотінгем, котрі пройшли експрес - навчання англійською мовою - пакет ін'єкційних курсів в навчальному центрі SAVANNA PRO в м.Івано-франківськ:

- З гордістю хочемо повідомити, про першу випущену групу лікарів, які пройшли навчання англійською мовою з наступних ін'єкційних програм: контурна пластика, ботокс, 3Д-ліфтинг. Студентами були громадяни Англії - лікарі зі стажем роботи в Англії - 17років. Вся навчальна програма пролетіла на одному подисі. Студенти - гості отримали дипломи (які дають право, їм легально працювати в себе в країні) та величезні об'єми знань та практичного досвіду - залишилися надзвичайно задоволеними. А Навчальний центр SAVANNA PRO - повідомляє про відкриття англомовних курсів для спеціалізації та підвищення кваліфікації в індустрії краси.

Новина про випускницю навчального центру SAVANNA PRO яка веде діяльність в Канаді:

- Вітаємо, Войтенко Ірину Валеріївну із успішним відкриттям приватної клініки в Канаді! Та із радістю ділимося цією новиною! Нам дуже приємно, що наші випускники після закінчення курсу, розпочинають свою власну справу, а особливу гордість викликають ті, хто отримавши документи (дипломи, додатки) про успішне проходження курсу розпочинають свою діляльність закордоном! P.S.: Історію, яку розповіла на Ірина Валерієвна, щиро здивувала і збентежила! Розпочинала вона свою діяльність в Канаді, як косметолог в одному із місцевих закладів. Для того, щоб працевлаштуватися в цей заклад, безумовно довелося віддати оригінали всіх документів, які вона мала після проходження курсів із навчального центру "SAVANNA PRO". Але, яке ж здивування було, коли вона прийняла рішення розпочати приватну практику і спробувала забрати свої документи! Виявилось що її документи організація передала відповідним органам місцевого самоврядування для отримання власної ліцензії (на інєкціїні види діяльності). Пані Ірина звернулась до нас, щоб ми повторно виготовили для неї дублікати її документів, оскільки оригінали їй документів - повертати, місцева організація не збиралася! Адміністрація швидко виготовила дублікати документів і передала їх! Закінчилась ця історія добре для пані Ірини, вона довела, що документи дійсно її, і отримала всі дозвільні документи та ліцензію, для своєї вже власної клініки!

Новина для випускників індустрії краси, які пройшли навчання в країнах ЄС:

- Закінчивши навчальний курс в будь-якій із країн ЄС, Ви маєте право пройти навчальний курс по підвищенню кваліфікації в Навчальному центрі "SAVANNA PRO" і він буде дійсний у Вашій країні на рівні із базовим курсом, який Ви проходили в навчальному центрі своєї країни!

Новина для студентів курсу нарощення вій:

- В Україні з`явився офіційний предаставник заводу виробника - якісних Корейських вій - MACY Україна! Пропонують якісні матеріали та інструменти по дуже приємних цінах! 

Новина для студентів-перманентного макіяжу:
- Навчальний курс по перманентному макіяжу тепер включає в себе відпрацювання по мікроблейдингу! Пройти навчання міроблейдингу можна в навчальному центрі SAVANNA PRO - в м.Івано-франківськ!

 Новина студентів-перукарів що навчаються на курсах і вже діючих майстрів:
- 20 жовтня відбудеться семінар-майстер клас від компанії Subtil ducastel - в м.Івано-франківськ. теми семінару: фарбування фарбами Інфініті та креативні стрижки.

 Новина для студентів що навчаються на курсах і вже діючих майстрів нарощення вій від SAVANNA PRO:
- 24 жовтня відбудеть черговий чемпіонат - змагання в різних класах по нарощуванню вій в м.Одеса! Всі бажаючі, телефонуйте та записуйтесь! Успіхів майстрам!

 Новина для медиків, що проходили, або хочуть пройти курси ін`єкційної косметології в SAVANNA PRO:
- В Навчальному центрі SAVANNA PRO - зявилися курси підвищення кваліфікації для студентів-лікарів, що вже пройшли або будуть проходити курси мезотерапії, курси контурної пластики або курси ботоксу. Новий курс - триває всього 0,5 дня і включає в себе виключно практичне відпрацювання додатково по ділянках на вибір студента! В два рази більше практики за мінімальними цінами. Максимум користі для студентів разом із SAVANNA PRO!

 Мотиваційна новина для всіх хто хоче пройти курси перукаків:
- Закінчилась виставка перукарів у Франції" "Paris expo Porte e Versailles (VIPARIS)" та наймасштабніший захід, що сколоихнув весь перукарський світу! І дійсно вражаючою новиною для всього Світу а особливо приймною для України стало те, що на чемпіонаті з перукарського мистецтва перемогу здобула Українка. Не просто Українка, а наша землячка (із Івано-франківськох області). І справді, не даремно кажуть, що найкраща-найталановитіші майстри- українки. Так що, якщо Ви вагаєтесь йти на навчальні курчи чи ні то однозначно йдіть, Ви генетично вже маєте дар та схильність творити красу! У Вас все вийде і Ви обов`язково станете кращими в тому що оберете!

 Новини в для майстрів що пройшли курси нарощення вій - цієї осені  04.10.2017
- Пройде чемпіонат по нарощуванню вій для всіх, хто закінчив курси нарощення вій і має досвід роботи не меньше ніж 2 роки. Чемпіонат проходитиме по наступних номінаціях: класичне нарощення, об`ємне нарощення та мега об`ємне нарощення!

 Новини в перукарській індустрії цієї осені  17.09.2017 -19.09.2017!
- Площа виставки чи не найбільша в історії - 52 тис. метрів квадратних. Організатори виставки планують прийняти 75 000 відвідувачів. На виставці будуть проводитися майстер-класи та семінари від ведучих спеціалістів галузі, будуть представлені виробники перукарського обладнання, косметики та інвентарю. Захід "Міжнародна виставка перукарського мистецтва у Франції" "Paris expo Porte e Versailles (VIPARIS)" - можливість поринути у світ перукарської магії та набратися наснаги та ентузіазму від найкращих - ведучих спеціалістів світу!

Новини про курси перманентного татуажу, та про нові тенденції в сфері татуажу!

- Курси татуажу - чи не самий прибутковий вид діяльності в сфері послуг салонами краси. Дуже інтенсивно ввійшов і полюбився волосковий татуаж. Волосковий татуаж брів можна виконувати двома методами: 1. Машинкою, самою тоненькою голочокю "1"  лініями - штрихами, наноситься волосковий ескіз. 2.Маніпулою - ручкою в якій закріплюється спайка із голок, різної форми та товщини. Волоски промальовуються вручну.

Новини про курси перукарів, та про попит на словянських перукарів закордоном!

- Курси перукарів - один із найпоширеніших навчальних курсів в Україні. Попит на послуги словянських (в тому числі українських майстрів) перукарів закордоном виріс на 7% за останній рік. Ця тенденція свідчить про необхідність та потребу росту цього ринку послуг.

Новини про курси депіляції - попит на жіночу депіляцію ставить всі рекорди!

- Закореніла думка в суспільстів, що депіляція - це сезонна процедура, і що попит на неї є тільки в літній період. Справді чим вища температура надворі, тим більший попит. Але послугу депіляції відвідують цілий рік. А от можливість напрацювати постійних клієнтів які будуть ходити цілий рік - є найкращою саме літом. Тому що майстри депіляції загружені більше ніж на 100% і клієнти які хочуть потрапити на процедуру терміново із дня на день не готові чекати тиждень, щоб звільнилось місце... Відповідно майстри депіляції - новачки, які меньше загружені можуть задовільнити таких клієнтів і перетворити їх із одноразових в постійних! Навчання депіляції - дуже вигідна інвестиція.

Новини про курси шугарингу

- Депіляція цукровою пастою - шугаринг став так би мовити трендом літа 2017р. Кількість клієнтів, котрі хочуть записатися на шугаринг така велика, що кількості діючих майстрів не вистачає  для задоволення попиту. Відповідно кількість студентів що навчаються шугарингу літом 2017р також шалено виросла. Шугаринг в Україні почав активно набирати обертів ще в 2013 році, вже тоді величезна кількість компаній почала пропонувати цукрову пасту на продаж, почались навчальні програми по шугарингу, які були повністю безкоштовними для студентів при умові купівля цукрової пасти того конкретного посатачальника-виробника, який і проводив навчання. На сьогоднішній день червень 2017р - кількість виробників цукрової пасти неймовірно-велика кількість, а сама процедура набрала популярності на рівні із класичною депіляцією. І безкоштовно вчити шугарингу, вже жодна із компаній втратила інтерес, оскільки Ви пройшовши безкоштовно курси скоріше за все знайдете найдешевший і найоптимальніший варіант купівля шугарингу для своєї подальшої роботи. Навчальний центр SAVANNA PRO рекомендує проходити навчання у досвідчених майстрів - експертів, які навчають всім ньюансам роботи і дають огляд всіх виробників цукрової пасти із описом переваг і недоліків кожного із них.

Новини про курс нарощення вій в Європі та Америці

- Сезон весна-літо 2017 почався із надзвичайно шаленого попиту на нарощення вій. В моду війшло нове супер об'ємне нарощення "Russian Volume" так званий рашен вольюм. Вартість такого нарощення в Америці сягає до 500-800 долларів за процедуру. Ціни на нарощення вій "Russian Volume" в Європі варіюються в залежності від країни 300 євро - 700 євро. Отже із кожним роком стає все більш зрозуміло що заробляти в індустрії краси можна дуже гарні гроші. І памятайте, що навчання - це Ваша найкраща інвестиція, це те що у Вас ніхто і ніколи не зможе відібрати!

Новини про курс вітамінізації для волосся шкіри та нігтів

- Сезон коли міняється пори року із холодної на теплу, або ж із теплої на холодну, дуже важливо слідкувати за раціоном харчування. Необхідно відповідально підходити до цього питання. Але оскільки всі ми живемо в шаленому темпі і часу на те щоб рахувати та відмірювати денні порції вітамінів немає, потрібно хоча би в між сезоння, приймати вітамінні комплекси. Тоді Ви завжди будете здорові та Ваше волосся, шкіра та нігтики будуть Вас тільки радувати! А пройти курси по манікюру та педикюру можна в навчальному центрі SAVANNA PRO в Івано-франківську.

Новини про догляд за волоссям в холодну пору року

- Американські вчені прийшли до висновку, що найкращий догляд для волосся  в холодну пору року - це є інтенсивне зволоження та спа процедури для волосся. Через низькі температури судини голови звужуються і страдають від цього корені волосся. Не забувайте надягати головні убори, це суттєво збереже Ваше волосся в гарному стані та заощадить ресурси. У домашніх доглядах за волоссям надавайте перевагу маслам та олійкам. Вони забезпечать Вашому волосся захисний шар, створять оболонку що буде захищати Ваше волосся від перепаду температури та забеспечать гарний рівень вологи. Навчитися різноманітним доглядам за волоссям можна в навчальному центрі SAVANNA PRO на курсі перукарів в Івано-франківську.

Новини про курси в навчальному центрі SAVANNA PRO

- В першому кварталі 2017 року відкривається ще 2-а філіали навчального центру SAVANNA PRO в Києві та в Ворзелі. Ще одна Київська філія буде навчати лікарів косметологів  та опційно всі види косметичних послуг. Філія в Ворзелі буде вчити нарощенню вій, манікюру та перукарській справі!

Новини про нігтьову у естетику та дизайн нігтевої пластини

- Експерти прогнозують, що в 2017 році будуть актуальні нарощені нігті із яскравим дизайном. Особливу популярність буде мати гостра форма нігтів. Щодо дизайну нігтів то все більшу популярність завойовує "стемпінг". Стемпінг - перенесення зображення із трафарету на нігтеву пластину за допомогою силіконової печатки.

нарощувати вії все більше і більше користується попитом та завойовує 

- Новини про нарощені вії, будуть цікавими тим хто хоче пройти курси нарощення вій

- Тенденція нарощувати вії все більше і більше користується попитом та завойовує серця дам по всьому світі. По останніх статистичних даним, лише за 2016 рік, кількість жінок, що почали нарощувати вії зросла в 5 раз. А саме приємне те, що нарощення вій завойовує серця прихильниць надзвичайними темпами і по прогнозах вже в 2017 році - 30% населення жінок будуть ходити із нарощеними віями. Найбільшою популярністю нарощення вій - користується в прекрасної половині людства в японії та країнах Азії, оскільки саме там довжина натуральних, власних вій найкоротша у світі, в 3 рази коротша аніж у Європейських жінок і складає 0, 55мм.

- Новини про курси перукарів в індустрії волосся

- Тренд літа 2016 та кінця 2016 року в індустрії перукарської стилістики був таким, що дуже модно було вибривати скроні. Особливо популярністю вибривання користувалося в жінок. А в чоловіків ввійшло в тренд запускати бороду та вуса. На багатьох курсах перукарів навіть ввели окремим пунктом навчальної програми - навчання стрижки та фарбування бороди. Тендеція запускати бороду переходить і в 2017 рік.

- Новини про парфуми будуть цікавими для тих хто хоче на курси візажу

- Відомий французький бренд випустив статтю перед новим роком про те як вибирати парфуми, та як правильно ними користуватися так, щоб аромати трималися якомога довше. І ми опублікуємо декілька порад для Вас, всіх хто цікавиться курсами та навчанням і любить наш сайт про курси краси та новинки. От наступні поради: - за купівлею і вибором парфумів потрібно іти на "свіжий ніс" в перекладі на звичайну мову - не наносити на себе ніякий аромат, перед тим як ідете вибирати парфуми, і йти коли нюх не перевантажене, наприклад вранці. - кращий час для покупки це світла частина доби, тоді мозок краще розрізняє аромати! - за один раз можна прослухати декілька ароматів із них обрати три і нанести їх на блотер (спеціально призначений смужка паперу) і тільки один який сподобається нанести на зап'ястя. - Найкраще наносити аромат на точках де кровоносні судини розташовані близько до шкіри: біля артеріальної вени, на згинах зап'ястя, ліктях і плечах. Порада всім студентам, що проходять будь-які курси в навчальному центрі: перед навчальним днем не наносити сильно концентрованих ароматів, оскільки Ви будет пребувати на курсах тривалий час в закритому приміщенні!

 - Новини про курси

- Стало дуже модним цією зимою 2016 року фарбування технікою "стобінг". Різні перукарські курси стараються бути в тренді. Сьогодні дуже модно мати складний колір волосся. Колір повинен виблискувати, переливатися і здаватися різним при зміні освітлення. На створення такого ефекту працюють актуальні техніки - контуринг та стробінг, які прийшли в перукарське мистецтво із макіяжу

- Новини про курс, що будуть цікавими для косметологів

- Мусульманка в Хиджабі стала обличчям косметики Cover Girl.
Марокканський beauty- відео блогер Нура Афіа стала новою посланицею популярного мас-маркет бренду декоративної косметики, що використовується для навчання візажистів в Європі в закладах що проводять курси краси. Цей крок став закономірним в новій політиці марки, яка лише недавно оголосила про ще більш голосну сенсацію, зробивши своїм обличчям - хлопця, модель Джеймса Чарльза. Таким чином бренд хоче заявити світу, що право бути красивим і користуватися макіяжем є у всіх!

- Кендіс Свейнпол в рекламній компанії новорічних наборів Biotherm, що використовують, як різні курси краси, так і для домашнього використання.
Цією зимою Biotherm представив традиційну колекцію новорічних наборів, дизайн котрих був розроблений студією Hvass & Hannibal із Копенгагена. Із року в рік косметичний бренд об'єднується із молодими дизайнерами із різних куточків планети, щоб створити святкову упаковку для своїх бестселерів. Всі кошти, отримані від продажів новорічних наборів, поступають на рахунок благодійного проекту Water Lovers, який займається вивченням впливу глобального потепління на імператорських пингвинів Антарктиди.
Обличчям новорічної рекламної компанії Biotherm стала одна із посланниць краси марки - супер модель Кендіс Свейнпол, що проходила курси моделей починаючи із юних років. В новій фотосесії красуня-блондинка позує в нічній білій сукні із глибоким декольте, а в неї в руках бестселери марки в стильній дизайнерській упаковці. купуючи подарункові набори в грудні і січні, Ви допомагаєте глобальній місії Mission Blue зберегти біорізноманіття планети.

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську