Цікаві статті та відомості про навчальні курси.

Вибір курсу для навчання. Як правильно вибрати курси?

Вибір курсу для навчання. Як правильно вибрати курси?

Ця стаття допоможе варм зорієнтуватися та правильно підібрати навчальний напрямок - курс в індустрії краси.

Якщо Ви відчуваєте тягу створювати красу і вирішили, що хочете стати частинкою індустрії краси. Дуже важливо правильно підібрати напряомок і відповідно до напрямку вибирати вже навчальні курси і навчальну програму.

Які існують професії в салонній сфері? 
Перелік самих популярних та цікавих напрямків діяльності, та деталізація діяльності:

  • майстер-перукар

  • майстер нігтьової естетики

  • майстер візажист

  • майстер по нарощуванню вій (lash master)

  • майстер масажист

  • тату - майстер /бажано мати художню освіту/

  • майстер перманентного макіяжу

  • косметолог /бажано мати медичну освіту/

Як підібрати навчальний напрямок?

Ви повинні проаналізувати все Ваше життя особливо починаючи із самих молодих років (3-10) і згадати що саме Вам приносило більше задоволення! Якщо Ви любили стригти, плести коси і взагалі любили будь які процедури повязані із волоссям, то без сумнівів - курси перукарів це саме те що Вам потрібно! Якщо Вам подобалось і подобається малювати на нігтях, Ви робите чистку та покриваєте лаком собі, подругам, сусідам... то варто обрти курси нігтевої естетики! 

Для того, щоб правильно обрати курси потрібно прислухатись до себе! Рівень доходу, який Ви отримаєте від професій в процесі роботи - приблизно однаковий. Так що єдине на що варто звернути увагу - це Ваші внутрішні відчуття та бажання!

Курси перукаря? Як дізнатися чи це Ваше?

Якщо Вам подобалося в дитинстві робити зачіски, "стрижки", оточуючим, іграшкам, рідним, та всьому що потряпляло під руки... Якщо Вам здається, що перукарська справа для Вас, то це так і є не сумнівайтесь. Для того щоб зрозуміти чи це Ваше повенне бути просто відчуття, тяга...

Яку навчальний курс ми радимо нашим студентам, що планують виїжджати закордон?

Насамперед Вам повинно подобатись щось більше. Наприклад стрижки чи зачіски, або ж малювати і робити манікюр, а можливо Вам більше подобається робити різного роду деілкатну та скурпульозну роботу в якій необхдне терпіння та витримка.

Закордоном найпопулярнішими є професія перукаря та майстра нігтевої естетики. Із нашого досвіду, точніше із досвіду студентів що навчалися в нас і після закінчення курсу виїхали працювати в США. Майстер нігтевої естетики - початківець в Америці заробляє 100 доларів в день.

Майсте перукар-початківець за день має приблизно 120 доларів.

Дуже шивдко та інетнсивно наберає обертів нарощення вій. Середній дохід майстра по нарощенню вій - 250 доларів / день. Це майстра - початківця!

Що стосується країн ЄС, то майстри нігтевої естетики, перукарі, візажисти мають приблизно рівний дохід та однаково високо користуються попитом у населення.

Діаспора україніців та і словян в цілому дуже велика в усьому світі. Наших майстрів дуже люблять та цінують. Для 100% загрузки клієнтами закордоном Вам достатньо буде якісно робити свою роботу і вже за пів року у Вас буде розписаний графік клієнтів на тижні на перед!

Більшість наших студентів, що виїхали закордон на тимчасове перебування, або ж на постійне місце проживання, обирали навчальні програми таким чином, щоб охопити максимальну кількість можливих варіантів. А саме одночасно проходили навчання на перукарську справу і на нігтеву естетику, також велика кількість додатково брали навчання по візажу та нарощенню вій. І в кінцевому резльтаті не пошкодували про це. Оскільки майстри універсали (коли один майстер є перукарм і майстром манікюру одночасно) дуже цінуються, через можливість замінити в будь-який момент колег при необхідності!

Який курс обрати якщо Ви маєте медичну освіту?

Якщо Ви маєте медичну освіту, без сумнівів варто обирати навчання на косметолога. Оскільки саме косметологи із медичною освітою найбільше цінуються в сфері косметології. Саме лікарі можуть розвиватися і вдосконалюватися в сфері косметології. Мезотерапія, ботокс, контурна пластика обличчя, 3Д мезониті, та багато іншого забезпечить Вам найбільший прибуток із усіх наявних в індустрії краси. Оскільки це унікальні занання та навики для опанування яких необхдіна медична освіта, саме Вам це під силу!

Який курс обрати, якщо Ви маєте художню освіту, або дуже гарно малюєте?

На сьогоднішній день в Україні та країнах пост радянського простору дуже швидко розвивається тату культура. В Європі та Америці тату вже стали невідємним атрибутом сучасної людини! Це дуже відповідальна - творча професія яка дасть можливість дуже гарно заробляти і отримувати задоволення від процесу! Якщо у Вас є художня освіта, або ж Ви просто гарно малюєте, звісно ж професія тату - майстра саме для Вас!

Нарощення вій що це і хто може цим займатися?

Нарощення вій - дуже скурпульозна, делікатна справа. Якщо Ви маєте терпіння і достатньо посидючості - це для Вас. Нарощення вій щодня все більш і більш популярне, оскільки це дуже зручно, не потрібно малювати вії, змивати, вони виглядають дуже красиво та ефектно, нарощення вії суттєво збільшують об`єм та розмір очей! Правильно нарощені вії носяться довго без будь якого додаткового догляду! Правильно нарощені вії дуже важко відрізнити від натуральних! Професію гарна тим, що для того що займатися нарощенням вій можна дома приймаючи клієнтів у власній квартирі.

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську