Історія появи професії "косметолога"

Косметолог - професія. Історія появи перших "Косметологів".

 Професія косметолога, та курси косметологів, в суспільстві вважаються дуже пристижними. Найбільше цінуються косметологи - лікарі. Але також косметологами працюють не лише лікарі.

Слово косметологія має грецьке походження, kosmetike - в буквальному перекладі означало мистецвто прикрашання. Найбліьшого розвитку косметологія як наука досягла в стародавньому Римі, про це свідчать знайдені роботи Римських лікарів, присвячені косметичним засобам! Гален був автором першого підручника по косметології, в якому він розділив косметику на та, яка використовується для маскування дефектів шкіри і на ту що спрямована зберигти природню красу максимально довго!

В стародавньому Єгипті в якості косметичних засобів застосовували різноманітні грязі, глину, рослинні бальзами, масажні масла, різноманітні фруктові суміші, кисле молоко, пиво і особлива увага приділялась розслабляючим ваннам та фарбуванню волосся і нігтів. Саме в Єгипті зявився перший довідник по косметиці, його склала цариця Клеопатра.

Детальна інформація: про курси косметологів - із описом навчання та цінами на курс косметолога в Україні в м.Івано-франківськ в наш час:)

В стеродавній Герції зявились косметологи, їх називали "косм-мети". Головною задачею косметів було детальне вивчення рослин, на основі яких робили косметичні засоби - різноманітні маски, засоби для протирання... В часи Римської імперії косметологія почала формуватися в окремий напрямок, яким цікавились професійні лікарі, і саме тодя зявились деякі перші дослідницькі роботи по косметології.

Трішки піхніше, зявлились косметичні засоби без яких тепер не уявляє життя жодна сучасна жінка - крема, помади, пудри, румяни. І вже сьогодні косметологія досягнула такого рівня, що можливо усунути або ж підкоректувати майже будь-яку проблему або недолів у зовнішності!

Косметолог - професія для медичної еліти?

Найуспішнішими косметологами є лікарі, оскільки для того щоб повноцінно по-максимуму себе реалізувати як косметолога потрібно практикувати не лише естетичну косметологію але й інєкційну!

Адже такі процедури як мезотерапія, контурна пластика, ботокс, армування мезонитками - не можливе без медичної освіти!

Але в той же час без медичної освіти можливо займатися естетичною ксометологією! (Апаратна косметологія, маски, догляди, пілінги, масажі, чистки та ін.)

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську