Історія появи професії майстер - манікюру.

Історія появи професії майстер - манікюру.

В Стародавньому Єгипті по манікюру можна було визначити до якого прошарку в суспільстві відноситься та чи інша людина. Оскільки, заможні особи мали право фарбувати нігтики будь-якими яскравими-соковитими кольорами, а рабам найбільше, що дозволялося використовувати - це блідні, пастельні тони. Одним із найрозповсюдженіших фарбинків була хна, її використовували навіть для Клеопатри.

В Стародавньому Китаї вважали, що манікюр із довгими нігтями -  символом розуму та мудрості.

Отже жінки ретельно слідкували за довжиною своїх нігтів та старанно відрощували їх. Покривали нігті різноманітними кольорами, барвники ж Китайці навчились добувати із натуральних - компонентів. Для цього вони використовували: желатин, гуміарабіку та віск, додаючи натуральна барвники. Пізніше набули популярності лаки із додаванням срібла та золота. Такого поняття як навчання або ж курси в той час не було і кожен сам робив собі що вмів.

На Сході на початку 17 століття набрала моду серед жінок - тенденція вводити собі в матрицю нігтевої пластини барвник. Процедура ця була дуже болючою та не приємною, але як результат нігті що відростали були вже забарвлені в бажаний колір!

 Поява манікюру в Греції пов'язана із стародавніми обрядами та ритуалами. Вважалося, що задопомогою своїх нігтів чародії та знахарі можуть звя'зуватись із духами. Майстри манікюру в Давній Греції ніколи не зафарбовували нігтьову пластину повністю, обов'язково залишаючи лунку - не зафарбовуючи її. Тому що лунку асоціювали із місяцем і вважали що в цьому є щось містичне!

Тривалий час, до недавна манікюр в якому були яскраві-довгі нігті вважався вульгарним та не пристойним. Дурною манерою було носити довгі та ще й яскраві нігті. Але із часом мода мінялася і в наші дні складно охарактеризувати людину по кольору її нігтів. Але безумовно відразу помітно саме по манікюру, чи слідкує людина за собою, чи доглянуті в неї ручки і зроблений манікюр. Це те на що звертають увагу чоловіки і оточуючі люди.

Робити манікюр сьогодні вже не є чимось дивним або надзвичайним - це вже просто необхідність та реалії нашого часу із якими важко не погодитись!

Якщо ця тема для Вас близька і Ви хочете цим займатися для себе чи як головним видом діяльності - навчання на манікюр в Навчальному центрі SAVANNA PRO - можливість в найстисліші терміни, отримати максимум практичного відпрацювання по унікальній системі навчання. Та вже через 2 тижні успішно працевлаштуватись і творити свою власну історію - історію свого успішного майбутнього.

Пройти курси манікюру і стати майстром нігтевої етситики?

Якщо Вас зацікавила ця тема і ви хочете дізнатися більш детальнішу інформацію про навчання нігтевій естетиці в м.Івано-франківську можна дізнатися в розділі: "курси манікюру ціна", із детальним описом навчальних пакетів та цін на навчальні курси.

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську