Статті про курси. Цікава інформація для студентів.

Ножниці для перукарів

Інформація для студентів курсу перукаря

Курси перукарів в м.Івано-Франківську в навчальному центрі SAVANNA PRO включають детальний огляд інструментів із розбором специфікації та детальними характеристиками. Вже на першому занятті Ви дізнаєтесь які є інструменти, які їхні функції та зможете зрозуміти, що саме Вам потрібно в першу чергу, а що є другорядним і без чого на початку можна обійтись!

Ножиці для перукарів що потрібно знати при купівлі?

 

На сам перед потрібно розуміти, що ножниці для перукарів діляться на дві головні гурпи - види:
- ножиці для стрижок "прямі";
- ножниці для філірування - зменшення об'єму "філіровочні";

Кожна із груп ножниць має величезну кількість модифікацій та підвидів, різні дизайни та варіанти оформлень. Найважливіше в ножницях для перукарів це якість матеріалу із якого виготовлюються леза, та якість закріплення лез між собою!

Інструменти для перукарів - як вибирати ножниці?

Ножниці для перукарів - початківців є різних виробників. Найперше, на що потрібно звернути увагу:
- просвіт між лезами має бути відсутнім по всій площі леза (від кінчиків ножниць і до місця закріплення лез між собою). Наявність просвіту свідчить про низьку якість товару. Леза ножниць мають щільно прилягати одне до одного та туго взаємодіяти;
- кільця що одягаються на пальці повинні мати резинові вставки - це необхідно для того щоб в процесі роботи ножниці не сповзати із пальців а залишалися надійно зафіксовані на тому місці пальця де Вам буде зручно;
- будь-які ножниці мають різний розмір - цей розмір означає розмір кілець для пальців та саму довжину лез. Найпоширеніші розміри 5, 5.5, 6. Правильно підібрані за розміром ножниці повинні гарно триматися на пальцях, але разом із тим не повинні на них тисну;
- ножниці обов`язково повинні мати "хвостик" - упор під палець
- кінці лез повинні бути однаковими за довжиною та щільно змикатися на кінці;

Що Ви отримуєте після проходження курсу перукарів? 

- Вже на першому занятті в НЦ SAVANNA PRO, обравши курси перукаря - Ви опануєте інформацію із візульним супроводженням і будете мати конкретні знання та розуміння які є інструменти, яка між ними різниця і як собі вибрати інструменти для початку із врахуванням всіх нюансів та деталей.
- Диплом, який приймають в країнах ЄС та Америці. Документ пластиковий на двох мовах, українською та англійською. Із печаткою навчального центру та захисною голограмою.

 Для більш детальної інформації, щодо курсів телефонуйте 066 650 50 02, або ж приїжджайте в до нас, адреса  - контаки для запису на курси.

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську