Статті про курси. Цікава інформація для студентів.

Історія виникнення професії "Перукаря"

Професія перукар. Історія виникнення професії "Перукаря".

Останнім часом, професія перукаря, та курси перукаря, користується надзвичайною популярністю. Самі найкращі стилісти, такі як Джон Нолле, Хосе Ебер, Лі Стаффорд та багато інших відомих, на сьогоднішній день, по популярності та визнанню в суспільстві нічим не поступаються зіркам шоу-бізнесу.


А чи знаєте Ви, що професія перукар, одна із самих старих. Перший досвід в перукарській справі ніяк не пов'язаний зі створенням зачіски для краси, а більшою мірою мав забобонний зміст. На стародавньому сході, вважали, що волосся, якимось чином пов’язані із вищими силами природи, демонами чи добрими духами. Для вигнання або призвання завжди кликали на допомогу людину, яка вміла працювати із волоссям – стригти, брити, обпалювати кінчики. Тоді перукарі були одними із найважливіших людей племені.

Дуже гарно перукарська справа почала розвиватися в Стародавній Греції, Єгипті, Римі. Ви напевно пам’ятаєте феєричні зачіски єгипетських цариць і фараонів, тут і було покладено початок стрижки – каре, яка і зараз не втратила своєї популярності! Перукарями в Єгипті були звичайні раби, котрих примушували приводити в порядок волосся власників. Якщо заглянути в Стародавню Грецію, то там все інакше і цивілізованіше. Були зроблені перукарські зали, де вівся список клієнтів і майстри були високоповажні персони. В цей час процвітали кучері і фарбування волосся відварами із трав. Що стосується римських перукарів, тут була повна ідилія. Клієнту в салоні приділялося багато часу: миття волосся лікувальними травами, укладка волосся, всілякі стрижки, ополіскування, лікування і так далі. Римляни першими були, хто в своїх салонах не тільки робили зачіски і фарбування волосся а і манікюру. У панянок вищого шару суспільства були свої персональні майстри – перукарі.

Починаючи із 1163 року, професія перукаря дуже часто поєднувалася із професією стоматолога, хірурга та педіатра. Так тривало до п’ятнадцятого століття, були навіть створені курси по отриманню спеціальності. Тоді щоб отримати професію перукаря потрібно було щоб хтось із родини був перукарем. Ремесло переходило в спадок. Тепер же набагато простіше опанувати професію. Хоча насправді не все так просто як здається на перший погляд! Є 9 правил на які потрібно звернути особливу увагу при виборі закладу де пройти курси перукарів!

Вже пізніше в 1893 році була відкрита перша у світі школа перукарів. В цій школі перукарів видавали спеціальні дипломи, що в свою чергу змінило думку оточуючих про професію.
Далі із кожним наступним роком перукар, як професія і як особистість тільки процвітали та вдосконалювались. Маючи гарний дохід та відповідний статус в суспільстві.

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську