Статті про курси. Цікава інформація для студентів.

Курси тату - чи варто починати навчання на tatoo майстра без художньої освіти?

Професія тату - майстер. Чи варто починати навчатися на tatoo курси без художньої освіти?

Останнім часом, навчання на тату майстра, та tatoo- курси, стають все більш популярними. Велика кількість людей, що хочуть почати займатися тату - мистецтвом, задаються питанням чи варто і чи взагалі можливо навчитися бити татуювання немаючи художньої освіти а то і взагали навиків малювати.


курси татуювання, тату курси - навчальний процес

Поява татуювання сягає коренями ще до первісного суспільного ладу. Татуювання виконувало роль не лише прекраси, но і було знаком племені, роду, тотемом, вказувала на соціальну прележність її власника. А окрім цього, наділялось певною магічною силою.

Професія тату майстра в такому форматі як ми із Вами собі уявляємо, тобто із татуювальною машинкою... почала існування відразу із створенням першої електричної тату машинки. Винахід електричної татуювальної машинки був зафіксований в Америці в 1891році. До того татуювання робили різними саморобними пристроями та великою кількістю всіляких підручних матеріалів та методів. Перша половина 20-го століття всі ходили із однаковими татуюваннями.

І лише завдяки новій потужній хвилі молодіжної культури на тату в 50-х та 60-х років з`явилося нове покоління тату майстрів які до цієї справи підійшли як до мистецтва, подарувавши новий ріст і майбутню шалену популярність на тату культуру!

В наші дні мати татуювання - бути впевненим в собі, підкреслювати свою індивідуальність та статусність! Чим більше татуювання, тим дорожче його вартість та цінність.

Професійні тату майстри заробляють тисячами доларів і роботу свою оцінюють не по сантиметрах а по кількості витраченого часу на конкретну роботу. Вартість 1 години роботи тату майстра-професіонала зі стажем починається від 300 у.о.!

Чи Варто починати навчання на тату майстра немаючи художньої освіти?

Якщо Ви зовісм не вмієте малювати - це не означає що Ви не зможете бити татуювання. Безумовно зможете. Відбуватися це буде виключно із використанням ескізів та трасфер паперу, яким Ви будете переносити зображення на тіло клієнта. Це означає що намалювати індивідуальний ескіз, або виконати складну роботу із плавними переходами та тінями чи будь-які аюстрактні роботи Вам буде дуже важко. Але будь які прості татуювання Ви без проблем зможете робити!

Якщо Ви немаєте художньої освіти, але вмієте малювати (навіть примітивно) то перспективи Ваші ще більш радужні! Ви зможете вдосконалюватися та йти на підвищення кваліфікації через певний проміжок часу - роботи тату майстром. Таким чином Ви зможете знайти свій унікальний стиль.

Ну а якщо Ви маєте художню освіту то Ви зможете виконувати татуювання будь-якої склданості і татуювання, які Ви будет робити можуть буди аналогічними по складності як ті малюнки, що Ви можете намалювати на пепері. І використовувати трансфер-папір Вам не буде потреби.

Записатися на туту курси та отримати детальнішу інформацію щодо цінти та термінів навчання можна в розділі "тату курси".

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську