Курси нарощення волосся. Курси нарощування волосся в Івано-франківську.

Курси нарощення волосся

Курси нарощення волосся

Курси нарощення волося для студентів та вже працюючих перукарів, які хочуть розвиватися та заробляти більше!

Курси перукаря - навчальний процес сушка та випрямлення волосся

Курси нарощення волосся в івано-франківську. Експрес курс! Індивідуальне навчання! Диплом двома мовами! Якісне - практичне навчання в навчальному центрі SAVANNA PRO по унікальній технології!

 

Переходьте по ссилках нижче, щоб швидко дізнайтесь детальніше про курси перукарів і не тільки:

1. Курси нарощення волосся для перукарів  в Івано-франківську. Кому варто йти на навчання по нарощенню волосся і чи варто взагалі?

2. Якщо Ви вирішили пройти курси для перукаря по нарощуванню волосся в Івано-франківську - 5 ПРИЧИН навчатися в Навчальному центрі SAVANNA PRO.

3. Фото навчального процесу та робіт студентів перукарів що вчаться нарощувати волосся в навчальному центрі SAVANNA PRO.

Курси нарощення волосся ціна

Курс "Нарощення волосся" для майстра перукаря (індивідуальна форма навчання) - 3000 грн /1,5 тиждня  - АКЦІЯ ПРАКТИЧНИЙ - ЕКСПРЕС КУРС - матеріали та інструменти включені у вартість начання!

Детальний опис навчального курсу по нарощуванню волосся:

  • - Робоче місце. Інструменти та матеріали, їх види. Стандарти. СЕС норми.
  • - Правила спілкування з клієнтами.
  • - Всі техніки нарощення волосся.
  • - Відпрацювання нарощення волосся на мікрокапсули із використанням Італійського кератину.

Якщо у Вас залишились запитання або Ви хочете записатися на навчальний курс по нарощуванню волосся - ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Курси нарощення волосся для перукарів в  Івано-франківську. Кому варто йти навчатися нарощувати волосся?

Кількість перукарів щороку збільшуєтся, курси перукарів проходять з "0" керуючись різними міркуваннями. Але переважна більшість 99% студентів після закінчення курсу перкаря зупиняються на тому що вже знають і вміють і далі не йдуть розвиватися! А вміння нарощувати волосся вважається ексклюзивним навиком за який люди - потенційні клієнти готові платити великі кошти!

Насамперед курси нарощення волосся - для тих хто вже має певний досвід в перукарській індустрії, хоча б мінімальний. Оскільки процедура нарощення волосся може бути в тісному поєднанні із фарбуванням (волосся яке Ви будете нарощувати буде в тон, або в пів тону відрізнятися від рідного волосся клієнтки, або ж клієнтка захоче наростити світле, чи темне волосся і буде просити спеціально її пофарбувати), та стрижкою. Оскільки після нарощення волосся потрібно буде зробити корекцію стрижки (як мінімум кінчиків)!

Але чому така не велика кількість перукарів вміє нарощувати волосся? Все дуже просто вже діючі перукарі мають два самих популярних пояснення! 

1. Вже діючим перукарям і так вистачає роботи і їм не потрібно ніяких додаткових навиків! Таке пояснення більшою мірою належить тим із перукарів, які не хочуть розвиватися і водсконалюватися, вважаючи що вони і так вже все що їм потрібно вміють!

2. Нарощувати волосся дуже складно навчитися і мало людей яким потрібне буде нарощення волосся, а інструменти і матеріали які потрібно буде закупити дуже дорого коштують! Така відговірка самому собі також досить популярна.

То варто витрачати час та кошти на матеріали, інструменти та навчання нарощувати волосся, якщо Ви вже і так опанували курс перукаря?

Насамперед потрібно зрозуміти, що є процедури масові, такі як стрижки, що відносно дешево коштують але попит на які є масовим! А є процедури, що коштують дорого і робляться вузьким колом людей! Витрачаючи один і той самий час Ви можете заробляти в рази більше грошей! Наприклад за 2 години Ви можете постригти 4 чоловічі стрижки по 70 грнивень і виручите 280грн, а якщо Ви візьмете 1 клієнтку на нарощення волосся при середній кількості 80 капсул. Середня вартість нарощення 1 капсули = 15грн. 80капсул х 15грн = 1200грн, коли собівартість процедури не буде перевищувати 150грн. Сума вказана вище не враховує вартість волосся для нарощення, оскільки волосся клієнтка може купити сама і прийти із ним вже до Вас, як до майстра. У випадку якщо Ви будет пропонувати людині волосся для нарощення, а попереднь домовитесь із склдами, що продають матеріали для нарощення волосся, то зможете додатково заробити ще й на волосся, навіть продавши його по заниженій ринковій вартості (оскільки склади дадуть Вам знижку, як для майбутнього оптового покупця).

Інструменти та матеріали необхідні Вам для повноцінної роботи по нарощуванню волосся:

- щипчики для зняття кератинових капсул
- термо щипчики для формування мікрокапсул із кератину
- італійский кератин для нарощення
- засіб для зняття (ремувер)
- засіб для обезжирення (праймер)
- топку для кератину

І приблизна сума, яку Вам прийдеться витрати, щоб купти весь прелік інструментів необхідних Вам для початку роботи буде коливатися від 1500грн до 3000грн (в залежності від марки обраних Вами інструментів).

А це означає, що вже за першу процедуру Ви окупите повну вартість вкладених Вами грошей в інструменти! Така процедура робить постійно. Якщо людина хоча б один раз наростить волосся, їй це настільки сподобається, що вона не зможе відмовитися від цієї процедури! Отже якісно наростивши волосся хоча б один раз Ви отримаєте постійного клієнта який буде приходити до Вас на дорогу та високорентабельну процедуру - нарощення волосся на довгі роки!

5 причин навчатися в SAVANNA PRO. Якщо Ви вирішили пройти курси перукаря в Івано-франківську!

1. 95% практики і лише 5% теорії. Всі навчання базується на практичному відпрацюванні. (Тільки практично можна навчитися!)

2. Індивідуальне навчання! (Тому, що коли на навчання багато людей, якість навчання суттєво погіршується!)

3. Диплом, який дійсний закордоном!

4. Зручне розташування навчального центру. В центральній частині міста! (Вам буде зручно добиратися)

5. Унікальна-ефективна навчальна програма перевірена часом та великою кількістю задоволених випускників!

Фото навчального процесу та робіт студентів курсу перукаря в навчальному центрі SAVANNA PRO:

   
   
   
   
   
Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську