Курси перукаря ціна

Курси перукаря ціна

Курси перукарів в Івано-франківську на базі мережі Київських навчальних центрів SAVANNA PRO. Ціна на курси перукарів в Івано-франківську акційна пропозиція на базовий курс - 5950грн. Акції, сезонні пропозиції! Постійний набір в міні групи до 4-х чоловік! Експрес-курс! Диплом на двох мовах! Максимум практичного відпрацювання! Мінімум лише самої необхідної теорії! Гарантія постановки руки!

Курси перукарів ціна

Курси підготовки та перепідготовки перукарів є базовим, також можна додатково вибрати навчальні пакети для поглибленого вивчення колористики, або ж салонних видів доглядів, в залежності від бажання та потреб студента.

Навчальний центр SAVANNA PRO проводить курси як для новачків з "0", так і пропонує навчальні програми для вже діючих майстрів, які хочуть підвищити свою професійну кваліфікацію! Якщо Вас цікавить детальніша інформація, або ж Ви не знайшли відповіді на запитання, що Вас цікавлять, зверніться за телефонами, ми із задоволенням дамо відповіді на всі Ваші запитання.

 

ЦІНИ НА НАВЧАЛНІ КУРСИ МАЙСТРА ПЕРУКАРЯ

Назва навчального курску
Ціна курсу
Тривалість
Базовий курс майстра перукаря 5950 грн АКЦІЯ!
Експрес-курс 1,5 міс.
Салонні види доглядів за волоссям (ампульний догляд, лікувальні відновлюючи маски...)
1500 грн

1 тиждень
Нарощування волосся (сучасна італійська капсульна технологія – мікрокапсулами із кератином)
3500 грн

1 тиждень
Поглиблений курс «Колористика» 3500 грн 2 тижні
Приватні уроки для клієнтів «Сам собі перукар»:
Накрутка

1500 грн

1 заняття
Приватні уроки для клієнтів «Сам собі перукар»:
Укладка

1500 грн

 1 заняття

 

Для більш детальною інформації щодо курсу перукарів зателефонуйте в навчальний центр SAVANNA PRO. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання, та підберемо для Вас оптимальний курс навчання та зручний для Вас графік. 066 650 50 02

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську