Курси ботоксу в Івано-Франківську. Детальний опис навчання ботоксу.

Курси ботоксу в Івано-Франківську

Курси ботоксу - ботулінотерапії тривають - 2 дні.Курси ботоксу - схема введення ботоксу під час навчання

Вартість навчання по ботоксу: 2500грн

Навчання базується на практичному відпрацюванні та постановці руки і включає мінімум теорії (лише саме необхідне та важливе)! Практичне відпрацювання ін`єкцій ботоксу на кожній із ділянок!

Ви навчитесь та практично відпрацюєте наступні ділянки:
- міжбровна складка;
- чоло;
- підняття кутиків брів;
- переорбітальна зон "гусячі лапки";
- зморшки в обласіт носу "крисячі зморшки";
- підняття кутиків губ.

Курси ботоксу - Як проходить навчання?

Ви отримаєте матеріали в яких будуть зазначені схема ін'єкцій, будови шкіри та опис кожної із ділянок, в які можна колоти ботокс. Отримаєте опис діагностики пацієнта перед процедурою, та правильної підготовки препарату. Навчитесь правильно розводити препарат ботоксу (так щоб процедура ботулінотерапії дала максимально якісний та тривалий результат для клієнта). Практично відпрацюєте знаходження та постановку точок для введення ботокса. Практично пропрацюєте - ін'єкції ботоксу на моделях по наступних ділянках: чоло, міжбрівна складка, "гусячі лапки", кутики губ, гіпергідроз під-мишки/долоні! Отримаєте документи - згоди та ін., які необхідно давати клієнтам перед початком проведення процедури!

Все навчання проводить сертифікований лікар дермато-косметолог із великим досвідом роботи та викладання (більше 11років).

Ви отримаєте унікальні знання та навики, які відкриють перед Вами нові можливості в косметології та суттєво збільшать ваша дохід!

Пройшовши навчання ботоксу, Ви отримаєте перелік документів, що юридично захистить Вас та Вашу діяльність. Також Ви отримаєте інструкцію, як відкрити ПП, чи як легально/законно працювати не реєструючись в податковій інспекції та органах місцевого самоврядування!

Оскільки, кожен Ваш клієнт, що приходить на будь-яку процедуру до Вас, є потенційним клієнтом на процедуру ботоксу, відразу після проходження навчального курсу по ботоксу, Ви зможете запропонувати їм дійсно дієвий спосіб для вирішення їхніх конкретних проблем-задач. Це дасть Вам можливість суттєво збільшити Ваш дохід!

Які питання та проблеми вирішує ботулінотерапія?!

Найголовніше для жінки - відсутність зморшок - це те, за що Ваші майбутні клієнти будуть готові платити Вам будь-які кошти! Ботулінотерапія вирішує це питання та інші...

1. Морщини на чолі, міжбрівна зморшка, підняття кутиків брів, переорбітальна зона "гусячі лапки"!

2. Проблема зі зморшками навколо носу "крисячі зморшки", підняття кутиків губ!

3. Ботокс гіпер гідрозу (долоні, стопи , підмишки) - вирішення проблеми надмірного потовиділення!

Чи потрібно мати медичну освіту щоб пройти курси ботоксу?

Для того, щоб пройти курс ботокса - ботулінотерапії необхідно мати медичну освіту (лікар, медсестра, санітар, молодший медичний персонал, або ж навчатися на медика).

Пройшовши навчання ботоксу, Ви будете вміти колоти ботокс, і будете знати всі нюанси та особливості цього виду ін`єкцій.

Якщо ж у Вас немає медичної освіти, але Ви дуже хочете займатися косметологією, то Ви маєте повне право займатися будь-якою естетичною - класичною косметологією (чистки обличчя/спини, пілінги, апаратна косметологія, масажі, маски...).

Якщо у Вас залишилися якісь запитання, або ж Ви хочете записатися на курси ботоксу в Івано-франківську - телефонуйте прямо зараз, ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання та допоможемо зареєструватися на курс!

щоб записатися перейдіть в розділ контакти навчального центру

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську