Відгуки про курси в Івано-франківську в SAVANNA PRO

Відгуки про навчальні курси в Івано-франківську в Навчальному центрі SAVANNA PRO:

Всі відгуки про навчальні курси тільки від студентів, що навчалися, або навчаються в навчальному центрі SAVANNA PRO в Івано-франківську! Відео відгки зняті за повної згоди студентів, письмові відгуки, що були залишені на сайті автоматично, або ж написані від руки та передані адміністрації закладу.

Відгук про курси перукарів від студентів що навчалися на перукаря в SAVANNA PRO в Івано-франківську!

 

Відгук про курси манікюру та гель-лаку від студентів що навчалися в SAVANNA PRO в Івано-франківську!

 

Відгук про повний навчальний пакет нігтевої естетики: курси манікюру, курси нарощення нігтів, курси педикюру від студентів що навчалися в SAVANNA PRO в Івано-франківську!

 

Відгук про курси нарощення вій від студентів що навчалися в SAVANNA PRO в Івано-франківську!

 

Ольга Коновалець
Прохадила навчання по нарощенню вій в навчальному центрі Savanna pro. Навчанням залишилася дуже задоволена! Рекомендую цей навчальний заклад, дійсно якісно і дуже по дружньому. Дуже приємні всі дівачата що у Вас працюють і викладач просто супер! Я навчилася нарощувати класику і 2Д, 3Д, так як і обіцяли. Заплатила тільки за навчання, всі інсутрументи і весь матеріал на якому я вчилася був дуже якісний. Я тепер на такому також працюю) А ще мені повністю допомогли із інструментами і всіми матеріалами для нарощення, сказали де в нас в місті продають і де що можна взяти дешевше:) Я залишилася дуже задоволена!

Аня
Вчилася на нарощення вій в SAVANNA PRO, дізналася про курси від подруги, вона тут проходила навчання на візажиста і дуже мені рекомендувала. Так я і потрапила на навчання. Навіть ніде більше не шукала... На курсах була в групі із дівчинкою, яка вже раніше ще десь вчилася у Франківську і прийшла в SAVANNA PRO - перевчатися, я коли дізналась аж зраділа, що я з першого разу потрапила туди куди треба... Навчилась нарощувати класичним методом і робити пучки для об'ємного нарощення. Точно можу сказати, що навчають дійсно якісно. Викладач сиділа із нами від початку і до кінця, без ніякої кави і перекурів, за що їй окремо велике спасибі, видно що вона отримує задоволення від того що робить і від навчання кайфує. Я рекомендую всім хто хоче навчитися якісно нарощувати вії, SAVANNA PRO - просто супер!

Оксана
Проходила навчання на перукаря в SAVANNA PRO. Навчанням залишилась більше чим задоволена! Дуже приємні викладачі, і весь колектив в цілому дуже дружелюбний! Програма дійсно максимально практична, не було такого дня щоб ми щось не відпрацьовували, постійно є відпрацювання, що мені дуже подобалось! Дійсно із нуля я навчилась і зачіски робити і фарбувати і стригти. Найбільше переживала перед тим як іти що 1,5 місяця буде мені замало, навіть запитувала чи є можливість брати додаткові уроки якщо мені не вистачить базової програми... Але цього часу дійсно вистачило, щоб навчитися робити все що мені обіцяли. Зараз працюю в салоні краси, куди мені запропонували йти після навчання. Дуже вдячна викладачам і адміністрації навчального центру! І раджу всім! Ви кращі!:)

 Дана
Дізналася від подруги (Зоряни), яка вчилась в моїй групі в Медичному Університеті, що вона пройшла навчання на косметолога в SAVANNA PRO і що навчанням залишилася дуже задоволена. І я також записалася на навчання і пройшла його. Навчання справді дуже ґрунтовне, максимум практики і відпрацювань! тепер маю ще одну професію і можливість реалізувати себе як лікаря- косметолога! Рекомендую всім хто хоче стати косметологом - звертайтесь в SAVANNA PRO!

Мар'яна Белей
В 2016 році я пройшла своє навчання на майстра нігтевої естетики в найкращому Навчальному центрі SAVANNA PRO (манікюр із гель-лаком, нарощення гелевих нігтів та педикюр апаратний). Дуже дякую Вам за таке якісне навчання. Кожного дня отримую щире задоволення та гарний прибуток від цієї професії. Хочу висловити особливу подяку своєму викладачу - дуууже дуже вдячна за компетентність, любов до того що ти робиш, та людяність! Рекомендую Всім!

Дана Назарова
Приїжджала в Україну із Іспанії (Уалідія) до родини в Хмельницьку обл. Попередньо зконтактувала із адміністрацією навчального центру і вияснила все що мене цікавило стосовно навчання інєкційним методам. Записалась на індивідуальне навчання, на ті дати які мені попередьно були зручними. Оскільки я фармацевт, то пройшла навчання мезотерапії, ботуліно терапії та конторній пластиці. Дуже вдячна навчальному центру за якісне навчання і таку кількість практики, за матеріали які мені дали на флешку і в розрдукованому вигляді. Мені знайшли моделей на відпрацювання кожної із зон по кожному курсу. Дуже вдячна Вам і рекомендую. Сама обов'язково приїду до Вас ще на підвищення кваліфікації в наступному році!

Щербина Анастасія
 Потрапила в Саванна Про вперше в липні 2018, пройшла індивідуальний курс чоловічих та жіночих стрижок. Навчання мені дуже сподобалось і професія перукаря виявилась дійсно цікавою і я вирішила розвиватися далі в цьому напрямку. І вже в жовтні 2018 пройшла ще один курс колористики. І я хочу сказати що навчання якісне і я залишилась задоволена! Рекомендую Саванна Про всім хто хоче стати перукарем!

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську