Курси депіляції

Курси депіляції

В Навчальному центрі SAVANNA PRO Ви можете пройти курси депіляції, що включають в себе всі види депіляцій. Депіляції гарячим воском, депіляції теплим воском, депіляції касетним воском, депіляції шугаринг - цукровою пастою.курси депіляції - депіляція ніг, бікіні та інше

Базовий пакет навчання депіляцій - воском включає в себе - депіляцію гарячим воском, теплим воском та депіляцію касетним воском.

Ціна базового курсу депіляції: 2000грн (навчання індивідуальне)
Тривалість: 1 тиждень

Курс депіляції - шугаринг включає в себе: депіляцію цукровою пастою hard, депіляцію цукровою пастою medium, депіляцію цукровою пастою light. Кожна із зазначених паст для шугарингу використовується в залежності від ділянки та волосся.

Ціна курсу шугарингу: 2000грн
Тривалість: 1 тиждень

Розширений курс депіляції включає - депіляцію гарячим воском (зі смужками), депіляцію теплим воском (без смужок), депіляцію касетним воском, депіляцію цукровою пастою - шугаринг. Основи медичних знань у сфері депіляцій.

Ціна розширеного курсу депіляції: 3000грн (навчання індивідуальне)

Тривалість: 1,5 тижня

Навчальна програма по депіляції на 95% складається із практики. І лише 5% теорії, лише найважливіше та найцікавіше. Практична частина відпрацювання кожним із зазначених в програмі воском проводиться на всіх ділянках.

 Курси депіляції - зони, або ділянки які включені в навчальний курс:

- депіляція/шугаринг - рук частково та рук повністю;

- депіляція/шугаринг - ніг до колін, ніг від колін, ніг повністю;

- депіляція/шугаринг - бікіні класичного та бікіні глибокого;

- депіляція/шугаринг - живота;

- депіляція/шугаринг - обличчя (надгубна зона, підборіддя);

- депіляція - корекція брів воском & цукровою пастою;

- сідниці (при наявності;).

Курсу депіляції - 4 причини обрати SAVANNA PRO для проходження!

1. Все навчання із практичним відпрацюванням на всіх ділянках. (Ви будете вміти практично - робити будь-яку із існуючих депіляція). Вам, не потрібно буде, ні за що доплачувати! (матеріалами та обладнанням для навчання забезпечує Навчальний центр. також допомагаємо із моделями).

2. Все навчання повністю практичне із відпрацюванням на моделях. Навчальний центр допомагає із моделями - при потребі моделі надаються!

3. Диплом українською та англійською мовами - котрий дасть Вам можливість працювати закордоном.

4. Навчання проводить лікар дерматолог - косметолог. Ви отримаєте основи медичних знань, що будуть необхідні Вам для клієнтів алергіків.

Телефонуйте та записуйтесь на курси депіляції прямо зараз!

066 650 50 02
Якщо у Вас залишились якісь запитання щодо курсу депіляцій, або шугарингу, телефонуйте, ми із радістю відповімо на Всі Ваші запитання;)

Курси депіляції та шугарингу - відгуки від студентів що навчалися в SAVANNA PRO в Івано-франківську!

 
 

 Курси депіляції - актуальна послуга для жінок віком від 15 років до без обмежень. Для Вас це розумна інвестиція в уміння, яке буде приносити Вам високий прибуток, без різниці, в якій країні Світу Ви б не працювали - самі на себе чи в салоні краси!

Телефонуйте та записуйтесь на навчання по депіляції та шугарингу прямо зараз: - контакти навчального центру в м.Івано-Франківськ  066 650 50 02

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську