Курси пірсингу - навчання пірсингу в івано-франківську

Курси пірсингу, навчання пірсінг всіх ділянок в Івано-франківську

Ціна курсу пірсінгу: 5200грнпірсінг курси - навчання по пірсингу в Івано-франківську - курси пірсінгу язика та інших ділянок

Тривалість базового курсу по пірсингу: 2 дні - індивідуальне відпрацювання - гарантія постановки руки по всіх існуючих ділянках;
Всі матеріали та інструменти включені у вартість навчання! (допомагаємо із моделями)

Навчання по пірсингу проводить досвідчений лікар - дерматолог. Курс включає найважливішу теоретичну інформацію із детальним розбором всих нюансів та особливостей та практичне відпрацювання самостійно під наглядом викладача!

Майстер пірсингу, що потрібно знати?

Велика частина майстрів пірсингу самоучки і роблять процедури проколювання на свій страх і ризик, не знаючи дуже важливої інформації щодо будуви тіла та розташування нервових закінчень! Але є певна категорія майстрів, що відповідально ставлять до здоровя людей які до них приходять та до якості послуги, яку вони надають. На перший погляд все виглядає дость просто, так воно і є якщо знати всі нюанси, бути готовим (знати що робити) до різних реакцій клієнтів на процедуру, таких, як шоковий стан, втрата свідомості чи епілептичний напад. Необхідно знати як себе  вести в тій чи іншій ситуації, які засоби назначати клієнтам після процедури, та як правильно має відбуватися процес відновлення в домашнійх умовах. Це та багато іншого Ви дізнається під час навчання пірсингу в навчальному центрі SAVANNA PRO.

Курси пірсингу - навчання пірсінгу - Що потрібно знати обов`язково?

1. Вся продукція що використовується в роботі повинна бути одноразова (голки, рукавчики)!

2. Будь які прикраси (кулчики, штанги...) котрі клієнту одягають відразу після процедури проколювання - пірсингу мають бути із медичного сплаву металів та обов`язково стерельними!

3. Майстер повинен мати санітартану книжку (із пройденими всіма лікарями), що видає СЕС України в місті чи області, де веде діяльність тату майстер!

4. Навчання пірсінгу повинен проводити досвідчений викладач, щоб передати максимум досвіду та рекомендацій щодо процедури. Навчальна програма повинна включати навчання на кожній із зон - ділянок.

Курси пірсінгу в Івано-франківську - детальна програма навчання - мікродермал!

Курс пірсингу включає такі етапи:

1. Теоретична частина (детальний розбір нюансів по кожній із діланок, підготовка клієнта до процедури, підписання договорів - згоди, протоколи проведення процедури, реабілітаційний період після процедури - рекомендації поради).

2. Практична частина - включає відпрацювання пірсингу по кожній із ділянок:
- вуха (хрящі, мочка)
- ніс (внтурішній/зовнішній)
- язик
- губа
- соски
- пупок
- клітер (за наявності моделі)
- мікродермал

Для проходження курсу пірсингу в тому числі навчання мікродермалу в м.Івано-франківськ, необхідно попередньо записатися відвідавши наш навчальний центр. Для більш детальної інформації телефонуйте: 066 650 50 02

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську