Курси тату - tatoo - татуажу

Курси тату, tatoo курси в Івано-франківську

Ціна курсу татуювань: 7000грнкурси тату та навчання татуажу

Тривалість базового курсу татуювань: 1 міс (10 занять) - індивідуальний графік;

Тенденція татуювань набирають все більшої популярності в Україні та в країнах пост радянського простору. Закордоном тату вже не вважається чимось особливим чи незвичайним. Татуювання вважається одним із найдорожчих послуг в сфері краси. Досвідчені майстри із величезним портфоліо та великою клієнтською базою беруть за татуювання ціну, що залежить від витраченого часу. Деякі майстри рахують вартість тату в залежності від розміру та складності. Але одне залишається незмінним - це стабільно висока ціна на такий вид послуги.

Чи потрібно мати художню освіту, щоб працювати майстром - тату?

Велика частина майстрів тату мають художню освіту! Але є певна категорія майстрів, що абсолютно не мають відношення до художників та художнього мистецтва, але це їм не заважає працювати тату майстрами та робити шедеври в сфері тату! Професія майстра тату - дуже перспективний напрямок у всіх відношеннях! Майстер із якісним досвідом роботи 1,5-2 роки, може заробляти 2000-3000 тис. американських зелених презедентів, навіть в Україні.

Курси тату - курси татуювань - Що потрібно знати про tatoo курси обов`язково?

1. Вся продукція що використовується в роботі повинна бути одноразова (голки, чохли на дроти та ін.)!

2. Всі частини тату обладнання що використовується в роботі потрібно обробляти - стерелізувати в дезенфекторах!

3. Майстер повинен мати санітарну книжку (із пройденими всіма лікарями), що видає СЕС України в місті чи області, де веде діяльність тату майстер!

4. Навчання татуювань повинне проходити на двох різних татуювальних апаратах - машинках: 1.Татуювальна машинка Лайнер для ліній та 2.Татуювальна машинка Шейдер для створення тіней. Навчальна програма повинна включати навчання на кожній із вище зазначених татуювальних апаратах.

Курси татуажу, навчання татуажу в Івано-франківську

Для проходження курсу перманентного татуажу в м.Івано-франківськ, необхідно попередньо записатися відвідавши наш навчальний центр. Для більш детальної інформації телефонуйте або приходьте:
066 650 50 02курси татуажу

Ціни на курси перманентного татуажу в навчальному центрі SAVANNA PRO.

Можливо індивідуальне складання навчальної тату - програми, що відповідно допоможе Вам від коректувати навчальний графік відвідування курсів так, як Вам буде зручніше. Навчання татуажу може бути в прискореному темпі, а може навпаки тривати довше в залежності від інтенсивності та частоти занять!

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську